Šamanské cesty

Šamanské cesty – aktivní snění

pro všechny, kteří si chtějí praxi prožít a naučit se něco nového

26. – 28. května 2023

18:00 – 14:00
Letovice, Zábludov
  1. Sníte a chcete se naučit smysluplně využívat léčivou a tvůrčí energii svých snů?

  2. Zajímáte se o sebepoznání a vyzkoušeli jste už šamanské cesty?

  3. Ztrácíte se na cestách a chcete se naučit, jak životem lépe navigovat pomocí synchronicit?

  4. Rádi byste v životě udělali změny, ale nemáte na ně dost síly nebo nemáte jasný směr?

Naučte se vědomě snít a spojovat se se svými silovými zvířaty

Na workshopu:

  • naučíte se nové způsoby, jak s energií svých snů můžete nakládat
  • naučíte se lépe vnímat synchronicity, smysluplná znamení jako nástroj navigace
  • spojíte se se svými silovými zvířaty a s energiemi živlů
  • inspirujete se od ostatních účastníků a sdílením je obohatíte o vlastní zkušenosti
  • získáte sílu, poznání, inspiraci a léčení, které vás budou na cestě životem provázet dál. 

Aktivní snění funguje tisícům lidí po celém světě a bude fungovat i vám.

Program:

Program sestává z šamanských cest, bleskové práce se sny, návratu do snu, nalezení silových zvířat, spojení se svým kruhem léčení, prací se synchronicitami, snového divadla a závěrečné ceremonie.

Za doprovodu šamanského bubnu vás šamanské cesty povedou do vlastního nitra a na setkání se silovými zvířaty, které vám pomohou navázat spojení se silou a poznáním, které na vás v neobyčejně skutečnosti čekají. Spojením se s šamanským kruhem léčení si můžete uvědomit své talenty a výzvy, uvolnit napětí, odstranit bloky a nastartovat léčebný proces vstříc dosažení harmonie a naučit se spojovat se svými talenty.

Blesková práce se sny je technika, díky níž se naučíte zvědomovat si různé roviny svých snů, jejich symboliku a provázanost se svým každodenní životem. Tato metoda vás povede k činům, díky kterým budete moci energie svých snů využívat v každodenním životě.

Pomocí návratu do snu se můžete znovu podívat na situaci, která se ve snu odehrála a společně se svými silovými zvířaty, dalšími průvodci z nehmotné roviny a takzvanými stopaři z kruhu spoluúčastníků zjistit, kam cesta ve snu pokračuje dál, můžete se zeptat snových postav, co ve snu symbolizují nebo jakou zprávu pro vás mají, což vás může vést k novým zjištěním o snu, o sobě i o snění obecně.

Snové divadlo je další technikou, jak můžeme energii snů vynášet na světlo, uvidět a uvědomit si snovou dynamiku jednotlivých postav a dějů a uzdravit nebo posunout situaci našeho života, které se se týká.

Navigace pomocí synchronicit neboli znamení na cestách životem pro vás může být způsobem, jak se s vyšším řádem věcí a s vedením z nehmotné roviny spojovat, a cenným nástrojem k seberozvoji a poznání.

Závěrečná ceremonie nám pomůže uvolnit starou energii, která už nám neslouží a uzemnit v sobě a ukotvit ve hmotě nové poznání, které jsme si v průběhu víkendu našli.

Víkendový program šamanských cest a aktivního snění vám rozšíří možnosti, jak můžete kráčet po svých životních stezkách, přinese inspiraci a léčení pro vaši následující praxi.

Součástí je i pobyt v přírodě, spojení se s její silou a moudrostí.

Krásné reference. Děkuji!

Spokojení klienti

Přijměte pozvánku vědomě tvořit svou skutečnost

Co s sebou, strava a ubytování

Pohodlný oděv a obuv i na procházku venku, sešit nebo zápisník, psací případně kreslící a malovací potřeby, šátek na oči, podložku na sezení/ležení, vlastní snový deník.

Součástí workshopu je celodenní domácí vegetariánská strava, začíná páteční večeří a končí nedělním obědem. K dispozici je varná konvice na kávu nebo čaj.
 
Ubytování je možné v meditační místnosti, k dispozici jsou sprchy, toalety a pohodlné matrace. S sebou si přivezte vlastní spacák. Možné je spát i na zahradě ve vlastním stanu nebo v obytňáku.

Přihlášení a platba

Přihlášení

Po zaplacení rezervační zálohy dostanete e-mailem potvrzení o rezervaci místa a podrobnější informace k workshopu. Maximální kapacita 10 účastníků,

Na workshopu jsou volná místa!

Platba

Celková cena včetně ubytování a stravy je 3300,- Kč

Platba rezervace předem

Místo na semináři Vám potvrdím e-mailem po zaplacení rezervační zálohy 1000,- Kč přes objednávkový formulář níže. Zůstatek ceny můžete doplatit na místě v hotovosti nebo platbou předem přes objednávkový formulář níže.

Pokud nemáte zájem o ubytování nebo stravu, napište to prosím do poznámky objednávky.

26. – 28. května 2023

18:00 – 14:00
Letovice, Zábludov
Šamanské cesty a aktivní snění 

Zeptejte se

Rezervujte si své místo včas!

Napište mi

Co vás zajímá?

Přihláška

Přihlaste se k odběru novinek