Domů Events aktivní snění víkendové Aktivní snění a šamanské cesty
Aktivní snění, šamanské cesty, základní seminář

Aktivní snění a šamanské cesty

14. ledna 2023

začátek 10:00, konec 18:00
Blansko

Informace k základnímu semináři

Aktivní snění

Aktivní snění je o vědomém přístupu ke skutečnosti, je syntézou šamanského lucidního snění, práce se sny a vědomého života. Metodu aktivního snění vytvořil Robert Moss, lektor a autor mnoha knih o aktivním snění. Vědomým přístupem ke skutečnosti, v níž se právě nacházíme, ať už je to ta každodenní,  snová nebo roviny nehmotných světů, vytváříme spojení a navazujeme komunikaci s existencí jako takovou.

Za pomoci průvodců a učitelů z nehmotných světů znovu objevujeme, jakou roli si naše duše v tomto pozemském životě vybrala, jaké talenty si s sebou přinesla a jak je můžeme využívat, čelit výzvám současného života a vědomě tvořit svůj život. Základem metody aktivního snění je vědomá práce se sny a snovým materiálem, ale neomezuje se pouze na práci se sny. Pokud vědomě přistupujeme ke snům, otevíráme se tím moudrosti, kterou postupně integrujeme do našeho každodenního života a proměňujeme svou skutečnost.

Šamanské cesty

Při šamanské cestě neztratíte kontakt s realitou, se svým tělem. V průběhu cesty se můžete dostat do lehce meditativního stavu i do hlubokého ponoru, záleží na zkušenostech a záměru. Otevřenost neznámu a připravenost proměnit se jsou na místě. Každá šamanská cesta i sezení se odehrávají v bezpečném a harmonickém prostředí.

V průběhu šamanských cest na skupinových setkáních  můžete klást otázky, které zrovna potřebujete řešit. Pokud máte otázek příliš, nebo nevíte, na co se právě teď zeptat, můžete položit otázku: „Co teď potřebuju vědět?“, a nechat se průvodci zavést na místo, kde odpověď dostane ve formě obrazů, zpráv i mimosmyslových sdělení.

Průběh semináře

Program

Program sestává z několika bloků šamanského cestování, teorie o šamanském cestování a aktivním snění, sdílení zážitků z šamanských cest, vlastních zkušeností se sněním, práce se sny i z návodů, jak se sny a vědomě a smysluplně pracovat.

S sebou

pohodlný oděv i na procházku venku, sešit nebo zápisník, psací případně kreslící a malovací potřeby, šátek na oči, podložku na sezení/ležení, vlastní snový deník.

Strava

stravu i nápoje si přineste vlastní, v polední přestávce bude možné zajít si na oběd do nedaleké restaurace.

Co je cílem semináře

Cílem základního semináře je otevřít se nebo znovu oživit spojení se svými průvodci z nehmotné roviny a naučit se se sny i s každodenní skutečností vědoměji nakládat a učit se tím svůj každodenní život obohacovat o hlubší rozměry, které nám v životě často chybí. Postupná proměna z rutinního koloběhu ve vědomé bytí je dobrodružnou cestou poznávání a překračování vlastních hranic, léčení rodových zátěží, propojování se s duchovními předky, rozvíjení vlastních talentů do neomezeného a svobodného působení v rámci své rodiny, komunity a společenství.

Proměna k lepšímu, zdravějšímu a harmoničtějšímu způsobu bytí je právo každého, kdo se chce změně a novému paradigmatu vědomě otevřít. 

Na základní seminář lze navázat v pravidelných víkendových setkáních jedenkrát za měsíc nebo ve večerní setkáních jedenkrát za dva týdny. Víkendové i večerní semináře probíhají v blízkosti přírody a je tedy možné i díky ní načerpat energii a posílit a oživit spojení se svým nitrem. 

Přihlášení a cena

Přihlášení 

Po vyplnění a odeslání přihlášky dostanete výzvu k zaplacení rezervační zálohy. Po zaplacení rezervační zálohy dostanete e-mailem potvrzení o rezervaci místa a podrobnější informace k průběhu semináře.

Cena 

1200,- Kč za osobu
1900,- Kč za pár

Platba rezervace předem

Místo na semináři Vám potvrdím e-mailem po zaplacení zálohy 500,- Kč na účet 6339932349/0800 Do zprávy uveďte prosím své jméno. 

Související články

Šamanismus

Šamanské obřady

Doba čtení: 2 minut Pomocí šamanského obřadu můžeme se záměrem proměňovat takovou životní oblast, kde cítíme nedostatek sami pro sebe nebo pro společenství a postupně zkvalitňovat náš

Přečíst článek »
Šamanismus

Šamanské semináře

Doba čtení: 4 minut Pokud vám v životě chybí energie, směr, nedokážete se zorientovat v nelehké životní situaci nebo chcete objevovat nové možnosti, můžete společně se

Přečíst článek »
Šamanismus

Šamanská extrakce

Doba čtení: 2 minut Metoda- Šamanská extrakce patří mezi prastaré šamanské techniky energetické léčby. Jak jsem psal v předchozím článku o Návratu ztracené části duše, metodu

Přečíst článek »
Šamanismus

Šamanské léčení

Doba čtení: 2 minut Šamanské léčení Metody, které využívám, jsou společné pro všechny šamanské tradice a dostupné západní kultuře. Pomocí šamanských nástrojů a navázání spojení s duchovními

Přečíst článek »
Šamanismus

Vysvobození bytostí

Doba čtení: 2 minut Metoda- Vysvobození bytostí z pozemské roviny, je přínosem pro ně samotné a velmi často úlevou pro ty, kteří zůstali naživu. Stává se

Přečíst článek »

Přihláška

Přihlaste se k odběru novinek

Přihláška

Vyplňte prosím přihlášku

Vaši přihlášku potvrdím e-mailem do 24 hodin.
K platbě budete vyzvání po potvrzení místa v kruhu