Kruh snění

Kruh snění online

jednou v měsíci

začátek 19:00, konec nejpozději ve 21:00
online

Průběh online kruhů

Program

V průběhu kruhu snění mají vždy 2-3 účastnici bezpečný prostor sdílet svůj sen s ostatními pomocí metody Bleskové práce se snem. Pokud sen nemáte s sebou, můžete být podporou pro ostatní nebo můžete najít odpovědi, jak se ke snění znovu vrátit.

S sebou

sen, jeho fragment, pocit po probuzení nebo příběh, který je z říše Vaší fantazie. Snový deník Vám pomůže vyprávět sen, jak jste si ho zaznamenali. Pokud nemáte sen ani příběh, který byste chtěli sdílet, přijde s otevřeným srdcem i myslí, můžete být podporou pro ostatní, kteří ocení Váš pohled na sen.

Technické vybavení

k připojení k online skupině Vám postačuje internetové připojení, počítač, tablet nebo telefon, aplikace Zoom, kterou si před připojením můžete nainstalovat nebo můžete využít její online verzi a přihlásit se přes standardní webový prohlížeč. Obě verze jsou zdarma.

Blesková práce se snem

Blesková práce se sny (Lightning Dreamwork) je  metoda k rozklíčování konkrétního snu, získání jeho moudrosti a k přenesení jeho energie do každodenního života, využití jeho síly a tvořivého potenciálu. Můžete odkrýt další roviny snu, odhalit podstatu sdělení a vědomě na jeho základě jednat.  více zde

Návrat do snu

Po bleskové analýze se společně můžeme do snu vrátit. Návrat se podobá šamanské cestě, vizualizaci nebo práci v hladině alfa. Můžeme prozkoumat snové prostředí, komunikovat se snovými postavami, vydat se za hranice snu a zjistit, jak můžete s obsahem snu a jeho energií pracovat a využít ji, více zde.

Propojením se sny nás vede ke kvalitnějšímu prožívání života.

Vyschnutí snového zdroje

Poměrně často se v současnosti stává, že se nám sny přestanou zdát. Příčin může být několik. Například podle severoamerických Irokézů je příčinou vyschnutí snového zdroje ztráta části duše. Viděno z perspektivy současného západního člověka  můžeme příčinu dále hledat v nezdravých návycích, strachu ze „zlých“ snů nebo v nepřirozeném spánkovém cyklu. O způsobech, jimiž můžete své sny přivolat zpět se dočtete v článku Nepamatuju si své sny na mém blogu.

Přihlášení a cena

Přihlášení 

Po vyplnění a odeslání přihlášky dostanete potvrzení, zda je ve Vámi vybraném termínu místo, případně nabídku jiného termínu. Po vzájemném potvrzení si termínu můžete zaslat na účet níže rezervační zálohu ve výši ceny jednoho setkání.

Cena 

500,- Kč za osobu

Platba předem

Po připsání platby na účet obdržíte potvrzení o rezervaci místa.