Domů Events šamanské cesty Šamanské cesty – naživo

Šamanské cesty – naživo

29. 11. 2022 a každé další sudé úterý

Blansko, Klepačov

Šamanské cesty probíhají v pravidelných podvečerních setkáních dvakrát v měsíci za doprovodu šamanského bubnu. Cestujeme do neobyčejné skutečnosti, navazujeme a posilujeme spojení se svými duchovními průvodci, svou duší a svým vnitřním světem. Pomocí metody Aktivního snění a šamanského cestování se učíme lépe navigovat životem, vědomě pracovat se sny, využívat jejich léčivý kreativní potenciál a udržovat spojení se svým životním záměrem.

Šamanské cesty

  • úterý 17:00 – 20:00
  • příjemný prostor, pročištěný a nabitý energií
  • přátelské sdílení v kruhu
  • cena za čtyři setkání 1500,– Kč
  • cena za jedno setkání 390,-
  • přihlašujte se přes objednávku níže
  • s sebou: sešit, psací potřeby, šátek na oči, karimatku nebo deku
  • předchozí zkušenosti nejsou nutné
  • počet účastníků je omezen

Co vás čeká

Šamanské cesty do neobyčejné skutečnosti jsou vždy provázeny rytmem šamanského bubnu, jeho duchem a duchovními průvodci. V šamanismu se často označují jako silová zvířata a spojenci. Při své první šamanské cestě si každý svého spojence pro cestování do neobyčejné reality najde. Když se vydáváme za hranice běžného světa, na prvním místě je bezpečí a důvěra, abychom se mohli otevřít a uvolnit se do nové zkušenosti.

Při šamanských cestách cestujeme do Středního, Horního a Dolního světa, což jsou označení pro jednotlivé úrovně neobyčejné reality. V každé z nich si najdeme duchovní průvodce, kteří nás v těchto světech chrání, doprovázejí a ukazují nám cestu. Díky nim se v neobyčejné realitě nemůžeme nikdy ztratit. Jakmile navážeme smysluplný vztah se svými duchovními průvodci, náš život už nebude nikdy stejný jako před tím.

Šamanské cesty mohou zahrnovat témata, která jednotlivý účastníci potřebují řešit. Může mezi ně patřit: hledání vize, léčení duše, léčení rodových linií, spojení s duchovními předky, nalezení síly pro vlastní tvorbu a mnoho dalších. Sdílení podrobností není nutné, i ve skupině se dá zachovat pocit intimity a bezpečí. Pokud se však dokážeme otevřít, zrcadlení skupiny může posílit náš prožitek.

Vaši přihlášku potvrdím do 24 hodin e-mailem, v případě zaplnění vybraného termínu Vám nabídnu jiný termín

Doporučená literatura

Často kladené dotazy

Jak probíhá šamanská cesta?

Lehce meditativní stav za zvuku bubnu, 180 úderů za minutu jako tep srdce orla. Přijdou odpovědi na otázky ohledně zdraví, životní situace i partnerských otázek, cokoli, co klient potřebuje a je připraven se dozvědět. Otevřenost neznámu je namístě. Každá šamanská cesta i sezení se odehrávají v bezpečném a harmonickém prostředí.

Co budu během šamanské cesty vnímat?

Každý jsme jiný a také naše vnímání se liší. Neobyčejnou realitu vnímáme nejprve přes energii a fyzické tělo, ale vjemy jsou velmi jemné, takže si nezkušený člověk zpočátku vjemy ani nemusí uvědomit. Energie, která na nás působí se nám může v mysli měnit na obrazy, zvuky, pocity i mimosmyslové vjemy.

Jak ke mě přijde silové zvíře?

Silové zvíře, duchovního průvodce, spokjence si najdete hned na první cestě. Každý může mít více průvodců, kteří nám pomáhají v různých situacích podle své povahy a schopností. Své duchovní průvodce můžeme žádat o pomoc a ochranu nejen v průběhu šamanských cest, ale i v situacích každodenního života. Můžeme žádat o pomoc pro sebe ale i pro své blízké.

Co mohu očekávat, pokud je cesta úspěšná?

Budete mít dobrý pocit, jelikož vliv neobyčejné skutečnosti a spojení s duchovními průvodci nám vždycky přinášejí energii, sílu a někdy léčení. Jednotlivé případy se pak od sebe liší, někdy přijde odpověď zcela konkrétní a jindy, podle situace, odpověď pochopíme v noci ve snu, nebo v následujících dnech se nám to takzvaně „spojí“.

Jaké otázky se dají během skupinové práce řešit?

V průběhu skupinových setkání a šamanských cest můžete klást otázky, které vás zrovna trápí. Někdy však nebývá jednoduché je jasně definovat. V takovém případě je nejlepší zeptat se, co teď potřebuji vědět nebo co potřebuji udělat v té a té otázce a nechat si během cesty ukázat odpověď nebo se nechat průvodci zavést na místo, kde odpověď uvidíte nebo prožijete.

Vedeš v průběhu cesty slovním doprovodem?

Instrukce neboť záměr pro šamanskou cestu se dozvíte dříve, než se na ni vydáme. V průběhu cesty nás vede pouze zvuk šamanského bubnu a naši průvodci. Každý má své potřeby v průběhu cesty a řeší si je individuálně, každý potřebuje strávit různě dlouhou dobu v různých úsecích cesty, proto by mohl hlasový doprovod rušit přirozený tok energie.Každý se tak podle svých potřeb může nechat vést svými průvodci a prožít si to co potřebuje.

Související články

Šamanismus

Šamanské obřady

Doba čtení: 2 minut Pomocí šamanského obřadu můžeme se záměrem proměňovat takovou životní oblast, kde cítíme nedostatek sami pro sebe nebo pro společenství a postupně zkvalitňovat náš

Přečíst článek »
Šamanismus

Šamanské semináře

Doba čtení: 4 minut Pokud vám v životě chybí energie, směr, nedokážete se zorientovat v nelehké životní situaci nebo chcete objevovat nové možnosti, můžete společně se

Přečíst článek »
Šamanismus

Šamanská extrakce

Doba čtení: 2 minut Metoda- Šamanská extrakce patří mezi prastaré šamanské techniky energetické léčby. Jak jsem psal v předchozím článku o Návratu ztracené části duše, metodu

Přečíst článek »
Šamanismus

Šamanské léčení

Doba čtení: 2 minut Šamanské léčení Metody, které využívám, jsou společné pro všechny šamanské tradice a dostupné západní kultuře. Pomocí šamanských nástrojů a navázání spojení s duchovními

Přečíst článek »
Šamanismus

Vysvobození bytostí

Doba čtení: 2 minut Metoda- Vysvobození bytostí z pozemské roviny, je přínosem pro ně samotné a velmi často úlevou pro ty, kteří zůstali naživu. Stává se

Přečíst článek »

Přihláška

Vyplňte prosím přihlášku

Vaši přihlášku potvrdím e-mailem do 24 hodin.

Formulář

Přihlaste se k odběru novinek