šamanské cesty

Šamanské cesty

11. a 25. dubna

a pak každé druhé úterý

Brno, Centrum Remise, Šámalova 93

Šamanské cesty probíhají v pravidelných podvečerních setkáních jednou za čtrnáct dnů za doprovodu šamanského bubnu. Cestujeme do neobyčejné skutečnosti, navazujeme a posilujeme spojení se svými duchovními průvodci, svou duší a svým vnitřním světem. Pomocí metody Aktivního snění a šamanského cestování se učíme lépe navigovat životem, vědomě pracovat se sny, využívat jejich léčivý kreativní potenciál a udržovat spojení se svým životním záměrem.

Šamanské cesty

  • úterý 17:00 – 20:00
  • příjemný prostor, pročištěný a nabitý energií
  • přátelské sdílení v kruhu
  • cena za jedno setkání 450,-
  • přihlašujte se přes objednávku níže
  • s sebou: sešit, psací potřeby, šátek na oči, karimatku nebo deku
  • předchozí zkušenosti nejsou nutné
  • počet účastníků je 8

Co vás čeká

Šamanské cesty do neobyčejné skutečnosti jsou vždy provázeny rytmem šamanského bubnu, jeho duchem a duchovními průvodci. V šamanismu se často označují jako silová zvířata a spojenci. Při své první šamanské cestě si každý svého spojence pro cestování do neobyčejné reality najde. Když se vydáváme za hranice běžného světa, na prvním místě je bezpečí a důvěra, abychom se mohli otevřít a uvolnit se do nové zkušenosti.

Při šamanských cestách cestujeme do Středního, Horního a Dolního světa, což jsou označení pro jednotlivé úrovně neobyčejné reality. V každé z nich si najdeme duchovní průvodce, kteří nás v těchto světech chrání, doprovázejí a ukazují nám cestu. Díky nim se v neobyčejné realitě nemůžeme nikdy ztratit. Jakmile navážeme smysluplný vztah se svými duchovními průvodci, náš život už nebude nikdy stejný jako před tím.

Šamanské cesty mohou zahrnovat témata, která jednotlivý účastníci potřebují řešit. Může mezi ně patřit: hledání vize, léčení duše, léčení rodových linií, spojení s duchovními předky, nalezení síly pro vlastní tvorbu a mnoho dalších. Sdílení podrobností není nutné, i ve skupině se dá zachovat pocit intimity a bezpečí. Pokud se však dokážeme otevřít, zrcadlení skupiny může posílit náš prožitek.

Vaši přihlášku potvrdím do 24 hodin e-mailem, v případě zaplnění vybraného termínu Vám nabídnu jiný termín

Často kladené dotazy

Co mě čeká na šamanské cestě?

Lehce meditativní stav nebo hluboký ponor, liší se cesta od cesty i člověk od člověka podle potřeby a momentálních schopností. Doprovází nás zvuk šamanského bubnu a silová zvířata nebo jiní duchovní průvodci. Přijdou odpovědi na otázky ohledně zdraví, životní situace i partnerských otázek, cokoli, co klient potřebuje a je připraven se dozvědět. Otevřenost neznámu je namístě. Každá šamanská cesta i sezení se odehrávají v bezpečném a harmonickém prostředí.

Co budu během šamanské cesty vnímat?

Každý jsme jiný a také naše vnímání se liší. Neobyčejnou realitu vnímáme nejprve přes energii a fyzické tělo, ale vjemy jsou velmi jemné, takže si nezkušený člověk zpočátku vjemy ani nemusí uvědomit. Energie, která na nás působí se nám může v mysli měnit na obrazy, zvuky, pocity i mimosmyslové vjemy.

Jaké otázky se dají během skupinové práce řešit?

V průběhu skupinových setkání a šamanských cest můžete klást otázky, které vás zrovna trápí. Někdy však nebývá jednoduché je jasně definovat. V takovém případě je nejlepší zeptat se, co teď potřebuji vědět nebo co potřebuji udělat v té a té otázce a nechat si během cesty ukázat odpověď nebo se nechat průvodci zavést na místo, kde odpověď uvidíte nebo prožijete.

Jak poznám, že si to nevymýšlím?

Pokud se jedná o skutečnou komunikaci s neobyčejnou skutečností, obrazy, zvuky i jiné vjemy se v mysli objevují bez předchozího varování, náhle až překvapivě. Mohou nám být známé, zejména proto, že s námi spojenci a průvodci hovoří prostřednictvím našich vlastních pojmových matric, a tak je pak pro nás jednodušší zprávám rozumět, ale mohou se objevit i zcela nové vjemy, s jejichž rozklíčováním budete možná potřebovat pomoct. Pokud se přistihneme, že myslíme na práci, co budeme dělat k večeři nebo si přehráváme nějakou událost z předchozího dne, vrátíme se s lehkostí zpět do stavu otevřeného přijímání.

Co je neobyčejná skutečnost?

Neobyčejná skutečnost je název pro skutečnost, která má energetický základ, stejně jako naše běžná skutečnost, ale nemá hmotnou složku. Tradičně se v šamanismu dělí na střední, dolní a horní svět, které se od sebe liší charakterem, bytostmi, se kterými se tam můžeme setkat, a možnostmi, které jsou v každém z nich pro nás k dispozici. Má i mnoho jiných názvů jako například jemnohmotný svět, jiné dimenze, hlubší roviny vědomí, multiverzum a mnoho dalších.

Doporučená literatura

Související články

Šamanismus

Šamanské obřady

Doba čtení: 2 minut Pomocí šamanského obřadu můžeme se záměrem proměňovat takovou životní oblast, kde cítíme nedostatek sami pro sebe nebo pro společenství a postupně zkvalitňovat náš

Přečíst článek »
Šamanismus

Šamanské semináře

Doba čtení: 4 minut Pokud vám v životě chybí energie, směr, nedokážete se zorientovat v nelehké životní situaci nebo chcete objevovat nové možnosti, můžete společně se

Přečíst článek »
Šamanismus

Šamanská extrakce

Doba čtení: 2 minut Metoda- Šamanská extrakce patří mezi prastaré šamanské techniky energetické léčby. Jak jsem psal v předchozím článku o Návratu ztracené části duše, metodu

Přečíst článek »
Šamanismus

Šamanské léčení

Doba čtení: 2 minut Šamanské léčení Metody, které využívám, jsou společné pro všechny šamanské tradice a dostupné západní kultuře. Pomocí šamanských nástrojů a navázání spojení s duchovními

Přečíst článek »
Šamanismus

Vysvobození bytostí

Doba čtení: 2 minut Metoda- Vysvobození bytostí z pozemské roviny, je přínosem pro ně samotné a velmi často úlevou pro ty, kteří zůstali naživu. Stává se

Přečíst článek »

Rezervace

Vyplňte prosím rezervaci

Vaši rezervaci potvrdím e-mailem do 24 hodin.
K platbě budete vyzvání po potvrzení místa.

Přihláška

Přihlaste se k odběru novinek