Členská sekce

V rámci členské sekce bych chtěl nabídnout zájemcům zejména materiály a motivaci k tomu, aby se mohli dál vzdělávat v šamanských dovednostech, rozšiřovat si své obzory v aktuálních poznatcích z této oblasti a aktivně se podílet na tvorbě svého života.

Zajímá vás placený obsah

Ukázky zdarma vás mohou naladit na příběhy, které vyprávím. Přicházejí ke mně prostřednictvím snů, vizí a šamanských cest. Mají formát esejí, básní i povídek. Tyto a další texty bych rád spojil do výsledné e-knihy, která může být inspirací pro vaši šamanskou cestu.

Připravuji k publikaci knihu, která odkrývá možnosti šamanského putování divokou krajinou neobyčejné skutečnosti. Na jejím základě budete moci stejné cesty podnikat a rozšiřovat svou skutečnost o poznatky a léčení z těchto cest.
Příjemnější může být pustit si příběh do ucha a nechat se jím unášet. Část příběhů čeká také na audio zpracování, brzy se dočkáte prvních ukázek.
Nahrávky šamanského bubnování vás mohou doprovázet na šamanských cestách, pokud dosud nemáte vlastní buben nebo si v dané chvíli potřebujete nasadit sluchátka a nikoho kolem sebe nerušit, zatímco se budete pouštět na objevnou cestu za hranice běžné reality.

Píšete rádi a chcete se podělit

O svou šamanskou cestu, sen, báseň, povídku nebo esej, se zde můžete podělit s ostatními. Když se jednotlivé střípky našich příběhů složí, vytvoří krásnou mozaiku, tapiserii životních zkušeností. Věnuji vám na svém blogu rubriku hosté a společně s čitateli se těším na vaše texty a zážitky.

Členství v šamanském kruhu

vás opravňuje ke slevám na individuální léčení a terapie i na skupinové akce.

Buďte první, kdo se o připravované členské sekci dozví. Stačí se přihlásit k odběru novinek.

Formulář

Přihlaste se k odběru novinek