Služby pro jednotlivce

Den mimo čas

Den mimo čas je hlubokým zážitkem setkání se svou duší, duchovními průvodci, se světem vnitřním i světem vnějším, ale v jiném nastavení, než na jaké jsme běžně zvyklí. V rovině bdělé imaginace, vědomé pozornosti a v intuitivním naladění dokážeme s odstupem a lehkostí nahlédnout na svou životní situaci očima Orla a s hbitostí Jaguára reagovat na výzvy, které v životě stojí před námi.

Celý den se skládá ze 4 částí

Spojení se sny

Sen, který se vám zdál včera, opakující se sny nebo významný sen, který si pamatujete do všech detailů, ale přesto vám jeho význam není zcela jasný, to všechno mohou být vstupní brány do snového světa, kam se můžete vrátit pomocí šamanského bubnu a s průvodci zjistit, kam vedou tajné dveře, kdo je váš průvodce nebo protivník a kam sen pokračuje

Šamanská cesta

Obřadní místo, jednoduchý oltář, tlukot bubnu, pohodlná relaxační poloha a váš záměr vás připraví na zážitek šamanské cesty.  Ve spojení se svým tělem a zároveň vnitřním zrakem, sluchem i mimosmyslovým vnímáním v neobyčejné skutečnosti. Proběhne energetické léčení a předání vhledů v rozšířeném vnímání, které si v průběhu dne udržíte.

Procházka Kairos

Ve spojení se zemí, větrem i dalšími elementy uvnitř i venku vykročíte do krásné přírodní krajiny, kde se v napojení na svůj vnitřní prostor a živost přírody projdete i krajinou svého srdce. Znamení se objeví a navedou vás hlouběji; zpěv ptáků, šustění zvířátek v listí, vítr v korunách stromů, mraky na nebi a slunce nebo déšť, přírodní orákulum a vaše sny a vize.

Šamanský rituál

Na závěr dne vyšlete svůj záměr, své životní přání, touhu uskutečnění své vášně ve zvuku  bubnu, zpěvu nebo melodii  flétny do éterických sfér, kde se sny a vize rodí a váš hlas, vychází-li z čistého srdce, bude vyslyšen. Vyšší moudrost a naši průvodci jsou nám stále nablízku, stačí se otevřít a nebát se s nimi komunikovat, čekají, až je oslovíte.

Zaváděcí cena

Cena každé z částí v délce 90 minut je běžně 1500,- Kč . Cena tohoto individuálního celodenního prožitku je po ukončení zaváděcí kampaně 4990,- Kč

Zaváděcí cena je 2990,- Kč

Tento den můžete vystoupit z běžného vnímání času chronos svázaného s povinnostmi a pracovním vytížením a vstoupit do času kairos, do času příležitosti na změnu, kterou iniciujete díky spojení se svými sny, s duší a s rovinou poznání a vhledu, které se před vámi přirozeně odkryjí a vy dostanete možnost otevřít se novým možnostem ve svém životě.

Co říkají klienti

Reference

Objednávka

Vyplňte objednávku

Vaši objednávku potvrdím e-mailem do 24 hodin.

Formulář

Přihlaste se k odběru novinek