Individuální terapie

Doba čtení: 3 minut

Aktivní snění

Sny a vize

Sny jsou jako brány, které nás vedou k hlubšímu pochopení skutečnosti. Mohou přinášet poselství z našeho podvědomí, kolektivního nevědomí, z jiných světů, dimenzí a světů. Má smysl se jimi zabývat.

Energii snění se můžeme naučit lépe využívat k tvořivosti, uzdravení a rozšiřovat postupně své vnímání skutečnosti. Tím, že se naučíme lépe orientovat ve svém snovém světě, začneme si uvědomovat a vědomě prožívat více rovin každodenního světa.

Věnujte svých snům pravidelnou pozornost a výsledky se brzy dostaví. Na společných setkáních se budeme jednotlivými tématy, které se ve vašich snech objevují, zabývat a najdeme pro vás ten nejlepší způsob, jak se sny komunikovat.

Setkání online i naživo

Pravidelná individuální setkání mohou probíhat online i naživo. Váš snový deník, blesková práce se snem, návrat do snu, tvorba vize a nalezení záměru vás povedou. V průběhu pravidelných setkání jednou za měsíc budeme společně pomocí šamanských nástrojů (chřestidla a bubnu) cestovat do neobyčejné skutečnosti a nacházet odpovědi na vaše otázky.

Navážete komunikaci se svou duší, s duchovními průvodci a s vyšší já. Díky tomuto spojení se váš život může zásadně proměnit a nabrat nový směr i získat hlubší smysl. Díky soustředěnému záměru a pravidelným setkáváním s touto rovinou získáte rady, doporučení a inspiraci pro svůj život.

Šamanské léčení

Síla duše

Pokud vás v životě trápí nedostatek energie, provází vás smůla nebo nedokážete najít cestu, po níž by vám dávalo smysl kráčet, může to být tím, že se část vaší duše ztratila. Pomocí šamanských nástrojů navážeme spojení s vašimi duchovními průvodci a zjistíme, co je potřeba v energetické rovině harmonizovat.

Následkem životních traumat se stává, že se část duše oddělí a prostor, kde zářila její energie zaplní něco cizího. Její síla a talenty nám pak v životě chybí a my míváme deprese, špatnou náladu, ztrácíme se ve světě a nedokážeme navazovat vztahy, které by nás naplňovaly.

Pomocí šamanských nástrojů navrátíme části, které v průběhu tohoto nebo i minulých životů mohly odejít, zpět na své místo a vrátíme vám tím i energii, náladu, stav vyrovnanosti, sílu tvořit a žít život, který toužíte žít. 

Životní cesta

Pomocí šamanských technik, které využívám mohu také:

 • odstranit kletby
 • odpoutat a odvést přivtělená vědomí a energetické parazity
 • odpojit negativní energetické vazby
 • pročistit a harmonizovat energetická těla
 • uzdravit negativní vliv z rodových linií
 • uzdravit negativní působení z jiných životů 
 • vytvořit ochranu před  negativním působením z kolektivních rovin
 • pročistit prostor v němž žijete
 • pomoci aktivovat vaši tvořivost
 • pomoci prohloubit vaše znalosti a poznání z duchovních rovin
 • pomoci transformovat životní postoj

Příklady z praxe

Zdravý spánek

V nedávné době se na mě obrátil klient, protože se mu v jeho domě nedařilo najít prostoru, kde by mohl klidně spát. Odvedli jsme ze starého domu, který zrekonstruoval, bytosti z jiných energetických rovin, které na něj měly velký vliv. Našli jsme podporu v přírodních vibracích a otevřeli a ochránili jeho prostor díky jednoduchému oltáři vyšším vibracím, které mají pozitivní vliv také na jeho podnikání.

Salsa v Utrechtu

Klientka mě oslovila, abych jí pomohl od stavů únavy a vyčerpanosti, z kterých se nedokázala vymanit pomocí žádné z metod, které pro ni byly v tu chvílí dostupné. V průběhu sezení jsem odstranili z jejího energetického těla cizí energie a vrátili části duše, které jí chyběly. Harmonizovali jsme vztah s její matkou, který trpěl díky zátěžím z ženské rodové linie a z minulých životů. Našli jsme praxi, která jí pomohla navrátit chuť do života, tvořit, vést snové workshopy a organizovat taneční lekce salsy v Utrechtu.

Bylinky ze Saska

Jiná klientka mě oslovila z otázkou vyhoření a nedostatku inspirace pro vlastní tvorbu. Zjistili jsme při pravidelných setkáních, že je vyčerpaná, protože jí chybí části duše a díky tomu nemá zázemí a dobrý vztah s rodiči. Po přivedení částí duše, harmonizaci prostoru v němž s rodinou žila a nalezení průvodců pro tvorbu se klientka brzy vrátila k tvorbě, dokončila a vydala knihu a rozšířila a obohatila svůj sortiment bylinných směsí. Její život v Sasku a Berlíně dozrál do nového rozměru, když díky předchozí harmonizaci našla životní lásku. 

Rodina a tvorba

Jiný klient se na mě obrátil, protože trpěl dlouhodobými depresemi, sklony k závislostem a jeho životní vztahy byly velmi neuspořádané a vyčerpávající. Potom, co jsme společně s duchovními průvodci odstranili kletby a působení magie z minulých životů se jeho život začal ubírat jiný směrem. Našel smysl, pro který chce žít a postupně s mu daří oživovat životní talenty a dovednosti v práci, který ho baví. 

 

Přijďte nebo zavolejte

Pokud chcete najít smysl a cestu, více energie pro život a radost ve vztazích nebo podnikání, nebojte se otevřít novým životním možnostem, které díky spojení se sny, se svou duší, s vyšším já a s duchovními průvodci můžete znovu najít a odhalit v sobě potenciál pro novou dobu. V energetických rovinách a snových světech je ukryto někdy mnohem víc, než bychom si dokázali představit.

Jsem váš mentor

Kolik to stojí?

Základní cena jednoho léčitelského sezení v sobě zahrnuje úvodní konzultaci, zpracování materiálů, přípravu a následnou komunikaci s klientem. 

1000,- Kč/h - za jedno sezení

Cena jedné hodiny je 1000,- Kč a poté 250,- Kč za každých započatých 15 minut. 

Slevy

V průběhu září můžete uplatnit slevu 50% na první sezení individuální terapie.

Sdílejte článek:

Facebook
Email
Twitter

Sdílejte článek:

Petr

Blog

Další články

Aktivní snění

Vysvobození bytostí

Doba čtení: 2 minut Metoda- Vysvobození bytostí z pozemské roviny, je přínosem pro ně samotné a velmi často úlevou pro ty, kteří zůstali naživu. Stává se

Přečíst článek »

Tvůrčí psaní

O příbězích

Doba čtení: 2 minut Život je příběh, který sem duše přišla vyprávět. Příběhy jednotlivých duší se od sebe liší. Každý jsme jedinečným příběhem. Stalo

Přečíst článek »

Spřízněné duše

Formulář

Přihlaste se k odběru novinek

Objednávka

Vyplňte prosím objednávku

Pokud není uvedeno jinak, je cena za hodinu 1000 Kč, za každý dalších 15 minut 250 Kč
Vaši objednávku potvrdím e-mailem do 24 hodin.