Spojení se sny

Doba čtení: 2 minut

Po analýze snu můžeme společně do vašeho snu s pomocí šamanského bubnu vstoupit. Návrat do snu lze provést v individuální terapii i zažít na workshopu. V malé skupině vstupuje do snového prostoru více stopařů najednou. Prozkoumat prostředí, ve kterém se sen odehrával, navázat komunikaci se snovými postavami, vydat se za jeho hranice a zjistit, jak můžete s obsahem a poselstvím svých snů dále pracovat a využívat jejich léčivý a kreativní potenciál.

Metoda

Návrat do snu je technika, kterou vytvořil Robert Moss. Integroval jsem ji do své osobní praxe i do svých postupů, které nabízím klientům. Návrat do snu se podobá šamanskému cestování. Požádáte o pomoc a podporu duchovní průvodce a společně s vámi se do prostoru snu mohou ve skupině vydat i takzvaní stopaři, lidé, kteří mohou cestovat společně s vámi. Snová realita, má stejně jako neobyčejná skutečnost a její střední, dolní a horní svět skutečný energetický základ a zdroj vědomí a tak se v nich můžeme svou energií a vědomím pohybovat.

Pro návrat do snu si můžete stanovit konkrétní záměr nebo otázky, protože chcete pochopit význam snu a spojit se s jeho energií a potenciálem. Ve snovém prostoru můžete navázat rozhovor se snovými postavami, podívat se za hranice konkrétního snu nebo zjistit, jak můžete poselství a energii snu využívat v každodenním životě. 

Osobní zkušenost

Seděl jsem, stejně jako ve snu, na novém, ještě nablýskaném invalidní vozíku a připadal si jako žebrák. Postavil jsem se a otočil k těm dvěma ženám, které stály po mém boku. Zeptal jsem se jich, kdo jsou. Nechtěli mi odpovědět. Duchovní průvodci mě zavedli do věže na mostě, odkud ve snu vyšla třetí žena. Uviděl jsem za dveřmi točité schodiště směřovat do hloubky pode mnou. Ve snu jsem do věže nevstoupil. Za doprovodu spojenců jsme se odvážil až do temného sklepa a uslyšel hlas, který hovořil za ty dvě ženy na mostě.

„Ujal ses nás, teď nás máš na starosti.“ „Kdo jste?“ „Jsme tvoje dcery.“ Vyšel jsem zpátky na most a požádal o setkání se třetí ženou. Zanedlouho se objevila. Její tvář nenesla žádné rysy její současné podoby, ale věděl jsem, že jsme se už setkali. Bylo to v jiném životě. „Drž se od ní dál“, uslyšel jsem hlas průvodce. Kdybych nedostal varování ve snu a podlehl jejím svodům v běžné realitě a silné karmické vazbě, skončil bych možná jako ve snu, na invalidním vozíku. Naštěstí to už v tomto životě tak dopadnout nemusí. A nemám v povaze zkoušet všechny možnosti, které mi vesmír nabízí, jen abych si ověřil, že mě sen varoval před možnou budoucností.

Sdílejte článek:

Facebook
Email
Twitter

Sdílejte článek:

Petr

Blog

Další články

Aktivní snění

Tvůrčí psaní

Spřízněné duše

navigace pomocí synchronicit

O synchronicitách

Doba čtení: 2 minut Synchronicity jsou události, které se v běžné i neobyčejné skutečnosti odehrávají tak, že pro nás nesou význam při rozhodování nebo nás provází na

Přečíst článek »

Formulář

Přihlaste se k odběru novinek

Objednávka

Vyplňte prosím objednávku

Vaši objednávku potvrdím e-mailem do 24 hodin.