Šamanské cesty

Doba čtení: < 1 minuta

Pro ty z vás, kteří se zajímají o hlubší poznání obyčejné i neobyčejné reality a spojení se světem ducha nabízím pravidelné setkávání na šamanských cestách, ve skupině i individuálně. Aktivním spojením se svými duchovními průvodci dokážeme snáze reagovat na proměny každodenního života, aktivně chránit své zdraví a přistupovat tvořivě ke své každodenní skutečnosti.

Cesty do neobyčejné reality jsou vždy provázeny rytmem šamanského bubnu, jeho duchem a duchovními průvodci. V šamanismu se často označují jako silová zvířata a spojenci. Při své první šamanské cestě si každý svého spojence pro cestování do neobyčejné reality najde. Když se vydáváme za hranice běžného světa, na prvním místě je bezpečí a důvěra, abychom se mohli otevřít a uvolnit se do nové zkušenosti.

Při šamanských cestách cestujeme do Středního, Horního a Dolního světa, což jsou označení pro jednotlivé úrovně neobyčejné reality. V každé z nich si najdeme duchovní průvodce, kteří nás v těchto světech chrání, doprovázejí a ukazují nám cestu. Díky nim se v neobyčejné realitě nemůžeme nikdy ztratit. Jakmile navážeme smysluplný vztah se svými duchovními průvodci, náš život už nebude nikdy stejný jako před tím.

Jednotlivé cykly společných šamanských cest jsou zaměřeny na témata, která jsou pro většinu z nás společná. Mohou mezi ně patřit: hledání vize, léčení duše, léčení rodových linií, spojení s duchovními předky, nalezení síly pro vlastní tvorbu a mnoho dalších. Jeden cyklus trvá většinou 3 měsíce a jednotlivé šamanské cesty probíhají pravidelně jedenkrát týdně.

Cena za jednotlivá setkání v trvání 3 hodin je 390,- Kč.

Měsíční předplatné 1400,- Kč

                                                                         

Sdílejte článek:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter

Sdílejte článek:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Petr

Blog

Další články

Aktivní snění

Skupinový projekt

Doba čtení: 4 minut Pomocí metody aktivního snění můžeme uchopit svůj každodenní život a zaměřit se na takovou oblast, v níž se jako skupina potřebujete rozvíjet,

Přečíst článek »

Tvůrčí psaní

O příbězích

Doba čtení: 2 minut Život je příběh, který sem duše přišla vyprávět. Příběhy jednotlivých duší se od sebe liší. Každý jsme jedinečným příběhem. Stalo

Přečíst článek »

Spřízněné duše

Formulář

Přihlaste se k odběru novinek

Objednávka

Vyplňte prosím formulář

Není-li u popisu služby na webu uvedeno jinak, je konečná ceny služby 1000,- Kč za první hodinu a poté 250,- Kč za každých započatých 15 minut.
Vaši objednávku vám potvrdím na e-mail do 24 hodin s návrhem volných terminů