Už jste četli knihu?

Příběh chrámu duše

Příběh chrámu duše
počet stran: 130
ilustrace: Mae Sara
rok vydání: 2022
ISBN: 978-80-906951-5-3
EAN kód: 9788090695153

290,- Kč

Nejsem plátce DPH

Anotace

Výpravná cesta složená z osobních zkušeností autora se šamanským cestováním do neobyčejné skutečnosti. Hlavní hrdina putuje mezi různými úrovněmi vědomí, setkává se s různými bytostmi a postupně si zvědomuje svou „misi“, kterou pomáhá svou účastí dokončit. Je veden svými průvodci, bez jejichž pomoci by se mu misi zřejmě dokončit nepodařilo….celý popis

Ilustrace a sazba: Mae Sara

Více o autorovi ilustrací

„Miluju akvarelové barvy, ilustruju, vytvářím příběhy, spojuju obrazy s hudbou. Mým dlouhodobým tématem je spojení živočišné říše s říší rostlinnou. Zkoumání světa bytostí, které jsou napůl květinami, napůl savci. Neomezuji se na snění a „channeling“ pouze v rámci planety Země, zajímá mě celý vesmír i s vybranými paralelními realitami. Těším se na první otevřený kontakt s mimozemskými civilizacemi. Zvu vás na své osobní stránky www.maesara.cz a na YouTube kanál, kde můžete vidět moje akvarely v pohybu: Aquarelle Channeling.“

Ukázku čte Petr Němčanský

Více o autorovi knihy

„Šamanským cestováním se zabývám asi patnáct let, aktivním sněním od roku 2017. Z počátku jsem se díky spojování se s vlastní duší a navracení se jejích ztracených částí postupně vracel k tomu, co je pro mě přirozené a učil se žít život, který sem moje duše přišla žít. Postupem času jsem byl svými duchovními průvodci vyzýván, abych to, co jsem se od nich naučil, poskytoval nejen lidem, ale i bytostem z nehmotné roviny, kteří o pomoc požádají. Tak začal vznikat i Příběh chrámu duše, příběh o putování mezi světy, hledání a nalezení ztraceného smyslu života.“

Celý popis

Výpravná cesta složená z osobních zkušeností autora se šamanským cestováním do neobyčejné skutečnosti. Hlavní hrdina putuje mezi různými úrovněmi vědomí, setkává se s různými bytostmi a postupně si zvědomuje svou „misi“, kterou pomáhá svou účastí dokončit. Je veden svými průvodci, bez jejichž pomoci by se mu misi zřejmě dokončit nepodařilo.

„Pokud budete v příběhu nacházet určité podobnosti se svým osobním příběhem nebo s příběhy doloženými historickými fakty nebo mytologickými příběhy, je na vás, jakou úlohu mu ve svém popisu světa přisoudíte. Z mého pohledu se jedná o zápis dějů z roviny energie, roviny nehmotného světa, který považuji za skutečný.

Je však na každém z vás, zda příběh přijmete jako fantazii a fikci nebo jako skutečnost. Vstřebejte ho po svém, jak vám to půjde. Neznám způsob, kterým bych uměl dokázat jeho pravost. Rovina neobyčejné skutečnosti se může jevit stejně efemérní a zároveň stejně skutečná, jako sen“ (Příběh chrámu duše, str. 10)

Šamanské bubnování nám umožňuje přesáhnout běžnou skutečnost, nebo způsob, jak skutečnost běžně vnímáme. Změna našeho způsobu vnímání skutečnosti je totiž jedinou možností, jak změnit skutečnost samotnou. Náš svět není skutečný. Je fantastickou iluzí genetického a kulturního vlivu. Existuje pouze energie – nekonečná a bez formy. Nemůžeme se energii bránit, protože energie jsme. Při posvátném bubnování tuto původní energii prožíváme. Stáváme se Jedinými s tím, z čeho jsme stvořeni. Michael Drake, Šamanské bubny, (Praha 1996).

Slovo autora

Příběh chrámu duše vzešel ze záznamů šamanských cest, které jsem podnikal na popud Vyššího vědomí a mých duchovních průvodců v průběhu zimy 2021. Jejich syrový zápis jsem se pokusil převést do čitelné podoby, ale samotný průběh děje jsem nijak neupravoval. Považuji se tedy za spoluautora a zprostředkovatele konajícího vždy tak, jak bylo v dané chvíli nebo situaci v jeho možnostech a silách.

Za spoluautory tohoto díla považuji i duchovní bytosti z vyšší úrovně vědomí, které mě za účelem jeho sepsání a odevzdání do proudu života v hmotné realitě oslovily a stále mě vedou. Snad i moje duše mohla být přímo účastna děje v historickém nebo paralelním světě, na které příběh odkazuje, nebo mi bylo dovoleno ze současné pozice nahlédnout za oponu běžného vnímání do skutečností, které s mým světem a životem přímo souvisejí nebo se ho nějak dotýkají.

Objednávkový formulář

Příběh chrámu duše

Sdílejte na sociálních sítích

Facebook
LinkedIn
Telegram
Email