Nabídka

Individuální Služby

V rámci individuálních služeb nabízím šamanské léčení a individuální práci se sny. Vyberte si službu ve vhodném rozsahu, který nejvíce pomůže vaší situaci.

Aktivní snění

Aktivní snění je způsob, jakým mluvíme o snech, zabýváme se jimi a přinášíme energii z nich do každodenního života.

Aktivní snění je metoda šamanského lucidního snění. Začíná jednoduchou každodenní praxi a rozšiřuje se až do hlubokých skupinových zážitků cestování v čase, léčení duše a zkoumání multidimenzionální skutečnosti.

Šamanské léčení a cestování

Šamanské léčení nás propojují s duchovními průvodci, díky nimž můžeme znovu nacházet spojení se svou duší a osobní silou.

Můžeme se navrátit do přirozeného harmonického stavu a naučit se následovat nejen pohnutky svého ega, ale vědomě se spojovat s hlubší moudrostí a se svou duší, k nimž díky šamanskému léčení můžeme znovu získat přístup. 

Snová poradna

Zdál se Vám sen a nevíte si s ním rady?

Přijďte se poradit. Opakuje se Vám ve snech nějaký motiv a chtěli byste ho lépe pochopit? Vezměte si na pomoc své snové průvodce. Ještě žádné nemáte? Žádný problém, společně je najdeme.
Některé sny nám mohou připadat nudné a nedůležité, jiné zase hrůzostrašné, jiné legrační. Bez ohledu na to, jaký má sen náboj, každý s sebou nese poselství z hlubší roviny vědomí nebo kolektivního nevědomí a žádá nás, abychom mu naslouchali.

Trvání: 60 minut
Cena: 500 Kč
druhé a další setkání 440 Kč / 60 minut
Online

Šamanské léčení

Zkoušeli jste různé přístupy a nelepší se to?

S pomocí šamanského bubnu provádím návrat ztracené části duše, odstranění kleteb, odpoutání negativních energetických vazeb a smluv, návrat ztracené síly, léčení rodových linií, harmonizaci obydlí a míst, aktivaci tvořivosti, zacelení energetických ran, vyrovnání se se ztrátou, nalezení odpovědí na aktuální životní otázky a další.
Záleží na vašem záměru, ochotě a trpělivosti k transformaci nefunkčních vzorců a zkvalitnění života.

Trvání: 90 minut
Cena: 1800 Kč
300 Kč každých dalších 15 minut
Osobně

Individuální snění

Hledáte cestu z náročné životní situace ?

Pokud Vás v životě trápí nedostatek energie na změny, které potřebujete učinit, nedokážete si poradit v podnikání nebo tvorbě, máte náročný vztah s partnerem, partnerkou, rodiči nebo v zaměstnání, řešíte životní krizi spojenou s bydlením, zdravím nebo toho máte prostě moc a nevíte kde začít, co dřív a čemu věnovat pozornost?
Najdeme vaše průvodce z duchovní roviny, uzdravíme vaše energetické tělo, spojíme vás s vašimi skrytými nebo nevyužívanými talenty a najdeme společně způsob, jak můžete svůj život pomocí nástrojů aktivního snění, které vás naučím používat, postupně proměňovat.

Trvání: 90 minut
Cena: 1800 Kč
druhé a další setkání 1500 Kč
Online

Individuální navigace

Potřebujete jít do hloubky a najít odpovědi?

V tento den se setkáte se svou duší, s duchovními průvodci, se světem vnitřním i vnějším v jejich vzájemné provázanosti a zrcadlení. V rovině bdělé imaginace, vědomé pozornosti a intuitivním napojení dokážete s odstupem a lehkostí nahlédnout na svou životní situaci očima orla a hbytostí Jaguára reagovat na výzvy, kterým v životě čelíte.
Stanovíme záměr pro váš den individuální navigace, oslovíme krajinu vašeho snění, najdeme na šamanské cestě průvodce, kteří jsou vám nablízku a budou vás podporovat, a vyrazíme na lov znamení do džungle velkoměsta nebo do náruče přírody. Volba je na vás. Celý den zakončíme rituálem pro transformaci starého a nefunkčního a posvěcení integrace změn do vašeho života.

Trvání: 6 hodin
Cena: 5990 Kč 2990 Kč
cena nezahrnuje náklady na dopravu a stravu.
Osobně

Často kladené dotazy

Šamanské léčení je prastará metoda energetického léčení, která na Zemi existuje už desítky tisíc let. V současnosti zažívá novou renesanci a dostává se do povědomí stále více lidí, kteří začínají chápat jeho sílu a význam. Jedná se o energetické léčení, při němž se z energetického pole klienta (aury a dalších rovin) vyjímají energetické bloky a intruze (přivtělené části vědomí), navrací se ztracená část duše, která se mohla oddělit v průběhu traumatizujícího zážitku, jakým mohla být nehoda, operace, předávkování drogami, ztráta blízké osoby, různé druhy psychického i fyzického zneužívání a podobně. Šamanské léčení může ale nemusí zahrnovat také odstranění kleteb, zrušení starých energetických smluv a slibů a nalezení ztracené síly.

Pokud zažíváte dlouhodobou únavu, ztrátu životní motivace, chuť něco dělat, nemáte v životě radost nebo necítíte jeho smysl, je velmi pravděpodobné, že se díky návratu ztracené části duše nebo odstranění kleteb budete cítit mnohem lépe, získáte zpět svou sílu a díky opětovné celistvosti duše budete moci uplatňovat své talenty v životě a budete se postupně spojovat se svým posláním.

Klient má dvě možnosti, účastnit se léčení aktivně, to znamená, že se na šamanskou cestu vydáme společně, což doporučuji, zejména pokud už máte předchozí zkušenosti se šamanským cestováním do neobyčejně skutečnosti, ale i napoprvé je to možné. Setkáte se při cestě se svým průvodcem, který vám pomůže uvidět, co v danou chvíli potřebujete vědět. Pokud chcete zůstat v klidu a přijímat, co přijde, zaujmete relaxační polohu a budete uvolněně naslouchat nástrojům, bubnu nebo chřestidlu, které léčení provázejí.

Neobyčejná skutečnost je název pro skutečnost, která má energetický základ, stejně jako naše běžná skutečnost, ale nemá hmotnou složku. Tradičně se dělí na střední, dolní a horní svět, které se od sebe liší charakterem, bytostmi, se kterými se tam můžeme setkat a možnostmi, které jsou v každém z nich pro nás k dispozici.

Každý jsme jiný a také naše vnímání se liší. Neobyčejnou skutečnost vnímáme nejprve přes energetické a fyzické tělo, ale vjemy jsou velmi jemné, takže si nezkušený člověk zpočátku vjemy nemusí uvědomovat. Síla a působení duchovních průvodců a léčitelů z nehmotné roviny se může v mysli měnit na obrazy, zvuky, pocity i mimosmyslové vjemy. Můžeme vnímat tlaky, teplo, chlad nebo brnění na fyzické úrovni, vidět světelné obrazce a energie nebo vnímat mimosmyslově poselství, které je pro nás v danou chvíli k dispozici.

Duchovních průvodci a léčitelé z nehmotné roviny jsou bytosti, které jsou nám na blízku a mohou nám zprostředkovat léčení, které v dané chvíli potřebujeme a na něž jsme připraveni. Díky vnitřní moudrosti vědomí se každé léčení odehrává v harmonii se záměrem naší duše i se záměrem Ducha a Univerza.

Šamanské léčení včetně úvodního pohovoru, stanovení záměru pro léčení, samotného šamanského bubnování, sdílení průběhu a doporučení trvá zpravidla 90 – 120 minut.

V následujících dnech po šamanském léčení můžete prožít v lehčí formě pocity, které zažívala část vaší duše, když se od celku oddělovala. Můžete být citlivější, mít potřebu být sami nebo víc spát. Tyto projevy by měly v následujících dnech nebo týdnech postupně odeznívat. Je dobré dopřát si to, po čem vaše navrátivší se část duše touží, například: kvalitní masáž, návštěvu konkrétního místa, setkání s blízkou osobou. Můžete mít chuť projevit některý ze svých talentů, namalovat si obraz, napsat báseň nebo příběh. Dopřát si něco pro radost, koupit si boty nebo bundu, po kterých už dlouho toužíte, naladit zaprášený hudební nástroj nebo se vrátit ke svému odkládanému koníčku. Obecně budete pociťovat nárůst životní síly, chuť do života a sílu řešit odkládané výzvy.  

V našich snech se skrývá obrovský potenciál, který se můžeme naučit využívat. Sny mohou obsahovat sdělení od naší duše nebo tělo týkající se našeho zdraví, událostí, které by se mohly stát v budoucnosti. Můžeme přijmout poznání z hlubší roviny vědomí, od našich duchovních průvodců, vyššího já, duchovních učitelů a mistrů nebo našich paralelních já. Způsoby, jakými se můžeme naučit své sny lépe chápat a v často neuchopitelných změtích dějů a obrazů nacházet smysl, se zabývá metoda aktivního snění.

Ano a velmi to doporučuji. Sny mohou často sloužit jako odrazový můstek pro cestu do neobyčejné skutečnosti, jako diagnostický nástroj odhalující okolnosti a širší souvislosti naší situace, které si v běžném stavu každodenní mysli neuvědomujeme. Naopak šamanské cestování můžeme využívat při zkoumání hlubších rovin našich snů pomocí návratu do snu. Můžeme se naučit používat záměr pro vědomé snění a učit se vnímat, jak s námi hlubší rovina vědomí komunikuje prostřednictvím smysluplných náhod zvaných synchronicity v našem každodenním životě.

Pokud jste odpověď na vaši otázku nenašli, můžete se objednat na dvacetiminutovou konzultaci zdarma.

Nebo si můžete rovnou REZERVOVAT TERMÍN

Poznámka k ceně

U služeb Individuální sněníŠamanské léčení a poradenství je cena 1200 Kč,- za první hodinu, dále se podle skutečné doby trvání hradí 300,- Kč za každých dalších 15 minut. Průměrné trvání šamanského léčení je 90 minut, které odpovídá ceně 1800,- Kč. Cena za první hodinu je splatná předem, pokud se během konzultace zdarma nedohodneme jinak.

Objednávka

Rezervační formulář

Rezervujte si prosím termín

Vaši rezervaci potvrdím e-mailem do 24 hodin nebo navrhnu termín nejblíže vašim možnostem.

Mám zájem o konzultaci

Vyplňte prosím formulář

Přihláška

Přihlaste se k odběru novinek