Zprávy o proměnách – září 21

Doba čtení: 6 minut

Transmutation News

Sandra Ingerman

Tento měsíc bych chtěla sloupek začít oznámením, že budu znovu vyučovat kurz Spiritual Immunity (Duchovní imunita) přes platformu Shift Network. Úvodní rozhovor se bude vysílat 4. září a kurz začíná 28. září. Tento kurz jsem učila v době, kdy začínal covid a lockdown. Budu k tomu posílat ještě dva samostatné e-maily s podrobnějšími informacemi.

Tento kurz obsahuje praxi z Medicine for the Earth and Healing with Spiritual Light (Lék pro Zemi a léčení duchovním světlem). Je to skvělý způsob, jak můžeme zůstat soustředění v době, kdy se kolem nás vyskytuje spousta strachu a úzkosti, které se nás dotýkají na mnoha úrovních. V tomto kurzu se naučíte, jak zůstat v síle a jak uprostřed náročné životní cesty nacházet harmonii.

Hovoříme stále o rychlých proměnách odehrávajících se v našich životech a ve světě a vnímáme, že se tento proces neustále přiostřuje. V rámci změny existuje jistá dynamika, o které bych zde ráda napsala.

Někteří z nás procházejí velkými a rychlými životními proměnami. Prohlédněte se na energetické úrovni a zjistěte, jak tyto rychlé změny zvládáte. Když svůj život prožíváte ve velké rychlosti a snažíte se toho změnit příliš mnoho najednou, může to vést k pocitu hlubokého zármutku. Naše duše totiž k integraci změn potřebuje čas.

Když v přírodě dochází k významným událostem, v následujících dnech můžeme slyšet ticho, aby proces integrace mohl proběhnout.

Chováme se, jako bychom cestovali v rychlovlacích, které se náhle zastaví, což nám způsobí nemalý šok, který může vést k zármutku. V mnoha ohledech náš proces nebývá vždycky přirozený.

Uvědomila jsem si, že ve svém životě musím zpomalit ve všem, co dělám. Mnoho části mého těla a duše jsou přes míru rozrušeny mnoha vnějšími i vnitřními změnami. Takže musím zpomalit svůj film a nesnažit se všechno stíhat. Když se neustále pokoušíme se vším držet krok, nepočítáme vždycky se změnami, které provádíme, jež nás bez našeho uvědomění mohou uvrhnout zpět do temné noci duše.

Řešením této otázky je tedy zpomalení. Mluvila jsem o tom už dříve. Jak se čas zrychluje, záměrně a vědomě začínám zpomalovat, abych své duši dala šanci najít harmonii a pohybovat se přirozeným způsobem.

Dne 22. září přivítáme na severní polokouli mé oblíbené roční období, podzim, čas oslavit cyklus smrti. Na jižní polokouli oslavujete čas nového zrození a sílu nových výhonků, které nám připomínají naději.

Meditovala jsem o nastávající rovnodennosti a zůstávala v duchovní otevřenosti, abych mohla přijmout zprávu, jakou cestu / obřad máme k oslavě příchodu rovnodennosti uspořádat.

Bylo mi řečeno, abych provedla obřad, při němž odložíme své zbraně. Skutečně to ve mně zarezonovalo, protože, jak víte, Zprávy o proměnách obsahují práci, zprávy a cvičení z Medicine for the Earth (Léku pro Zemi). Abyste mohli provádět duchovní práci, kterou nastiňuji zde ve Zprávách o proměnách, musíme skutečně odložit své zbraně, kterými vysíláme nezpracovanou energii proti sobě, proti našim blízkým, všemu živému a do kolektivního nevědomí.

Duchovní komunita, jak se zdá, je obecně proti vlastnění zbraní. Přesto se však necháváme vyprovokovat výroky a činy ostatních. Chodíme kolem a v mysli střílíme lidi, s nimiž nesouhlasíme.

Mám za to, že většina z nás provádí práci transmutace, abychom energie nenávisti a odsuzování proměňovali na bezpodmínečnou lásku a světlo. Napojujeme se při tom na univerzální sílu bezpodmínečné lásky, která může léčit nás i naše životní prostředí. Nepleťte si bezpodmínečnou lásku s láskou osobní.

Takže jakmile pozvedáme své psychické zbraně, když se necháváme vyprovokovat, jak jsem psala v How to Heal Toxic Thoughts (Mentální detoxikace: jak uzdravit své negativní myšlenky, Fontána, 2019), musíme pracovat na našich spouštěčích, abychom ze své „zbraně“ už nestříleli.

Pro ty z vás, kteří nečtou anglicky, píšu instrukce zde. Pro ty z vás, kteří by se rádi připojili k našemu obřadu přivítání rovnodennosti, zde je odkaz:

https://youtu.be/mAcz3koJYmM 

Poznámka: Na konci nahrávky se trochu zaseknu. Vypadá to, jako bych nevěděla, jak se rozloučit a říct, jak moc si vás všech vážím. Slova se mi „zadrhla“ na jazyku. Chtěla jsem se jen rozloučit a říct vám, že vás miluji.

Proveďte přípravnou práci před provedením obřadu. Níže najdete odkaz na článek popisující přípravu na obřadní práci. https://www.sandraingerman.com/transmutation-news/english/shamanic-ceremony/preparing-for-ceremonial-work/

Své ego potřebujeme odstranit z cesty, abychom měli silné spojení s duchovní rovinou a duchovními průvodci, kteří nám budou pomáhat se záměrem, který vyslovíme a předložíme síle univerza.

Pokud nebudete sledovat moje video, můžete poslouchat nějakou duchovní hudbu, která vám pomůže vstoupit do neobyčejné skutečnosti, kde se dochází k léčení a dějí se zázraky. Doporučuji, abyste si při cestování a tanci bubnovali nebo chřestili sami pro sebe.

Představte si, že stojíte na nádherné pláži. Písek je čistě bílý. Nebe je čistě modré úplně bez mraků.

Vnímejte teplo slunce v písku pod nohama, pozdravte Slunce, oceán, Zemi, vzduch, Měsíc a hvězdy. Rozhlédněte se, jak je všechno na tomto místě kolem vás čisté. Oceán na vás volá a chce vás v tento zvláštní den pozdravit. Dovolte jeho chladivým vodám, aby vás očistily a otevřete své srdce síle lásky.

Pokud se vydáváte na šamanskou cestu, přivolejte své duchovní průvodce. Pokud necestujete, můžete přivolat bytost z duchovní roviny, která vám pomůže najít mír. Požádejte o pomoc, jak můžete metaforicky odložit své zbraně. Jaké zbraně skrýváte ve své duši? Jak vypadají? Jakým způsobem v mysli ostatní nebo sami sebe srážíte, vysíláte zprávy nenávisti a odsuzování?

Použijte svou představivost, abyste uviděli a ucítili zbraně, které si držíte. Nemusíte vlastnit hmotnou zbraň. Naše myšlenky se však mohou chovat stejně jako projektily. Musíme přestat odsuzovat ty, kteří ostatní zbraněmi zraňují, protože máme své vlastní zbraně.

Zůstaňte na cestě, dokud neucítíte, jak z vás energie živlů zbraně, které u sebe máte, snímá.

Je čas vstoupit do své skutečné duchovní síly. Od covidu jsme dostali zprávu, kterou dosud nebereme vážně.

Přivolali jsme změnu. A tak je to tady. Pojďme však v sobě najít v těchto dobách vnitřní mír. Máte na výběr. Vždycky si můžete zvolit mezi láskou a násilím.

Úplněk nastává dne 20. září a je měsícem sklizně. Pojďme sklidit lásku a světlo a spojme se naplno se sítí života. Pokud se spojíme se sítí života, ucítíme podporu, kterou hledáme. Jakmile se spojíme se svým vnitřním světlem, stává se všechno jasným a zřetelným. Nacházíme se v míru a úplněk přivítáme z místa vnitřního míru.

Proveďte svou přípravnou práci, poslouchejte duchovní hudbu, která uvolní vaši mysl, nebo běžte do přírody, proveďte práci transfigurace a dovolte všemu, co blokuje vaše světlo, aby odpadlo.

Pokud čtete Zprávy o proměnách poprvé, přečtěte si prosím instrukce k úplňkové praxi „Tvoření světelné sítě lidí“ na mé domovské stránce. Stejný odkaz, který jste použili k přípravě na obřadní práci můžete použít i tentokrát, na stejném místě naleznete instrukce k úplňkové ceremonii.

Dříve než se přesuneme k oznámením, chtěla bych těm, kteří mě sledují na sociálních sítích, vzkázat, že jsem se odpojila od Facebooku, Twitteru a Instagramu. Doufám, že budu moct příležitostně na stránkách svých přátel, na mé autorské stránce nebo na stránce Shamans are Gardeners of Energy sdílet inspirativní zprávu. Nezdá se však, že by práce na Facebooku 7 dnů v týdnu od roku 2015 přispívala mému zdraví, kvalitě mého duchovního života a praxi. Bylo pro mě už příliš stresující odpovídat na všechny zprávy od lidí z mých kurzů po celé ty roky a bohužel se to podepsalo na mém zdraví. Chci zasvětit svůj život praxi, nejen odpovídat na zprávy z Facebooku. Na stránkách shamanicteachers.com najdete skvělé učitele, od kterých se můžete učit.

Jsem velmi ráda, že máme stránku Shamans are Gardeners of Energy. Čas od času se tam podívám, příspěvky zde jsou jako písně lásky, které lidé zpívají do kolektivního vědomí. Jejich energie vyzařuje pro veškerý život.

Hledáme překladatele do Francouzštiny. Pokud nám chcete pomoct, kontaktujte Sylvii Edwards na info@sandraingerman.com.

Připojte se ke mně v přání krásné rovnodennosti celé naší globální komunitě!

Příští měsíc s nám bude obřad sdílet Evelyn Rysdyk. Její práce je krásná a velmi kreativní. Je jednou z našich nejzkušenějších učitelek, které najdete na www.shamanicteachers.com. Má nádherný smysl pro humor a je skvělou vypravěčkou.

Evelyn je mezinárodně uznávanou šamanskou učitelkou a autorkou bestselerů, napsala například The Norse Shaman, Spirit Walking: A Course in Shamanic Power, A Spirit Walker’s Guide to Shamanic Tools, The Nepalese Shamanic Path with indigenous Nepali jhankri Bhola N. Banstola. Její novou knihu Shamanic Creativity si můžete předobjednat už nyní.

Poznámka: Evelyn nyní vyučuje nový kurz:

Skrytý lid (elfové, víly a skřítci) jsou jedinečnými bytostmi, článkem mezi lidským světem a světem přírody, které podporují sílu přírody. Evelyn Rysdyk bude učit, jak se můžeme vrátit k partnerství s těmito bytostmi ve webináři ZDARMA, který proběhne 23.  září, s názvem The Hidden Folk: 3 Essential Keys to Renewing the Soul of Nature and You! https://www.spiritpassagesacademy.com/a/2147493929/FizyRhhB

Oznámení:

Mnozí z vás dostáváte upozornění od společnosti Apple o mé aplikaci Transmutation App. Našla jsem tým, který je ochoten mi s ní pomoct a vytvořit také verzi pro Android. Doufám, že pro vás již budou brzy dostupné.

V devadesátých letech mě Isis žádala, abych začala vyučovat učitele. Nějakou dobu mi to trvalo, ale nakonec jsem v roce 2004 začala.

V současné situaci, kdy se kvůli covidu, špatnému počasí a nedostatku pilotů mnoho letů ruší, to dává čím dál větší smysl. V mnoha částech světa jsou nyní proškolení učitelé, na něž naleznete odkazy na této stránce www.shamanicteachers.com.

Čekám, jak věci dopadnou s kurzem pro šamanské léčitele. Jak možná víte, jsem toho názoru, že vyučování kurzů pokročilých technik online je neetické a budu je proto učit pouze na kurzech, kde se můžeme sejít osobně.

Na mé stránce můžete najít mnoho mých kurzů, které jsou stále aktuální. Spoustu informací o šamanském cestování a dalších tématech se dozvíte také v mých knihách a v audio programech.

S Renee Baribeau tvoříme populární podcast Shamans Cave. Přihlásit se k odběru aktuálních videí můžete zde www.ShamansTV.com.

Jsem velmi potěšena, že kniha The Book of Ceremony vyjde nyní i v holandštině.

Na kurzy mých přátel uvedené níže se můžete ještě registrovat.

Na online kurz světoznámého autora a snového archeologa Roberta Mosse

Discover Kairomancy: The Art of Navigating Life Through Synchronicity: Recognizing Signs & Symbols From Your Dreams & the Universe for a Happy, Healthy, Fulfilling Life se můžete přihlásit zde: https://shiftnetwork.isrefer.com/go/dkSI/ingerman/

Na kurz experta na metodu TRE Stevena Hainese se můžete přihlásit zde:

https://shiftnetwork.infusionsoft.com/go/tre/ingerman

Kvůli situaci, v níž se teď nacházíme, sdílím odkazy i na tyto kurzy.

Mnoho online kurzů učitelů, které jsem proškolila naleznete zde: https://www.shamanicteachers.com/online-telephone-workshops

POZNÁMKA: Mnozí učitelé a léčitelé nabízejí také osobní léčení a kurzy.

Copyright 2021 Sandra Ingerman. Překlad Petr Němčanský. Všechna práva vyhrazena.

originál https://www.sandraingerman.com/transmutation-news/english/english-2021/  zde

český překlad https://www.sandraingerman.com/transmutation-news/czech/czech-2021/ zde

 

Sdílejte článek:

Facebook
Email
Twitter

Sdílejte článek:

Petr

Blog

Další články

Aktivní snění

Šamanismus

Vlastní tvorba