Osobní i online

Aktivní snění

Vstupujete na cestu neomezeného dobrodružství. Každou noc Vám noční sny přinášejí klíče k léčení a pochopení sebe i svého života.  Sny jsou jako záblesky z míst, které na Vás čekají někde za rohem na každodenních cestách a vedou Vás ke spojení s hlubší rovinou Já. Jako aktivní snící se učíte vystupovat ze zaběhnutého rámce času a putovat vědomě po snových cestách plných dobrodružství, které Vás zavedou k zasvěcení ve světě Snění, kde na Vás čekají duchovní učitelé a ochránci.

Robert Moss, autor metody 

Aktivní snění vede k hlubšímu pochopení každodenní i snové skutečnosti a k nalezení odpovědí na otázky týkající se každodenního života, duchovního rozvoje i využívání tvořivého a léčivého potenciálu snů.

Klíče k aktivnímu snění

Aktivní snění je způsob, jakým mluvíme o snech, zabýváme se jimi a přinášíme energii z nich do každodenní skutečnosti. Učíme se vytvářet bezpečný prostor, v němž můžeme sdílet své noční i životní sny s ostatními a vzájemně si přinášet náhledy na snění, které nás podpoří na cestě k tvořivému a léčivému využití energie a poselství snů.

Aktivní snění je metoda šamanského lucidního snění. Začíná jednoduchou každodenní praxi a rozšiřuje se až do hlubokých skupinových zážitků cestování v čase, léčení duše a zkoumání multidimenzionální skutečnosti. Zakládá se na pochopení, že nemusíme jít spát, abychom mohli snít. 

Aktivní snění je způsob vědomého žití. Abychom se spojili se silou a schopností pojmenovat a definovat projekt našeho života, musíme se znovu spojit se svým vnitřním dítětem a jeho spontánností, hravostí a představivostí. Je to výzva k znovuobjevení a následování přirozené cesty vlastní energie.

Mým záměrem je pomáhat Vám porozumět snům a učit Vás využívat léčivý a tvořivý potenciál snění v každodenním životě.

Nabízím

Individuální

Snová poradna

Snová poradna

Setkání online

Zdál se Vám sen a nevíte si s ním rady? Přijďte se poradit. Opakuje se Vám ve snech nějaký motiv a chtěli byste ho lépe pochopit? Vezměte si na pomoc své snové průvodce. Ještě žádné nemáte? Žádný problém, společně je najdeme.  

Některé sny nám mohou připadat nudné a nedůležité, jiné zase děsuplné a hrůzostrašné, jiné zábavné a legrační. Bez ohledu na to, jaký má sen náboj, každý s sebou nese poselství z hlubší roviny našeho vědomí nebo kolektivního nevědomí a žádá nás abychom mu naslouchali.

Přijďte se poradit, naučit se Bleskovou práci se snem a společně se Vrátit do snu

Online přes Zoom

dokud je sen ještě živý

Máte téma, které se Vám stále opakuje?

Chcete pochopit starší sen, jehož význam vám stále uniká?  

Individuální snění

meditation

Setkání online i naživo

Pokud Vás v životě trápí nedostatek energie, nedokážete najít práci, která by Vás bavila, vztah, v němž by Vám dlouhodobě dávalo smysl setrvávat, řešíte životní krizi spojenou s bydlením, zdravím nebo nedostatkem tvořivosti, pomocí smysluplné komunikace se snovou rovinou a se snovými průvodci můžete najít cestu z krize, najít směr v podnikání, vztahu nebo hledání svého poslání.

V kruhu

Kruh snění online

Kruh snění

Kruh snění je online skupina, kde sdílíme své sny a vzájemně si pomáháme jim porozumět. I když se vám v poslední době nic nezdálo, můžete se nechat inspirovat sněním druhých a posílit tak svůj záměr sny si pamatovat a využívat jejich energii v každodenním životě.

Každou druhou středu 20:00 - 22:00

Součástí všech setkání je také

Blesková práce se snem

blesková práce se sny

Blesková práce se sny (Lightning Dreamwork) je metoda k rozklíčování konkrétního snu, získání jeho moudrosti a k přenesení jeho energie do každodenního života, využití jeho síly a tvořivého potenciálu.

Při setkání Vás provedu snovou analýzou a nabídnu Vám svůj pohled, pohled svých průvodců a společně Vás dovedeme k aktivnímu uchopení snu a převedení jeho energie do každodenního života. číst dál

Návrat do snu

Po bleskově analýze se společně můžeme do snu vrátit. Návrat se podobá šamanské cestě, vizualizaci nebo práci v hladině alfa. Můžete prozkoumat snové prostředí a krajinu, navázat komunikaci se snovými postavami, vydat se za jeho hranice a zjistit, jak můžete s obsahem snu a jeho energií pracovat a využít ji.  číst dál

Návrat dio snu

Technické vybavení na on-line setkání

k připojení k online skupině Vám postačuje internetové připojení, počítač, tablet nebo telefon, aplikace Zoom, kterou si před připojením můžete nainstalovat nebo můžete využít její online verzi a přihlásit se přes standardní webový prohlížeč. Obě verze jsou zdarma.

Workshopy

Aktivní snění – cesta k sobě je pro každého, kdo by se chtěl smysluplně zabývat svými sny a jejich energii využívat v každodenním životě. V průběhu workshopu si můžete ve skupině podobně naladěných lidí osvojit Bleskovou práci se snem a naučit se ji využívat pro sebe i pro své blízké. Návrat do snu je další technikou, díky níž dokážete energii a poselství snu, které je nejasný nebo vás něčím dráždí, pochopit a integrovat do svého života. Součástí workshopu je také práce se synchronickou, spojení s duchovními průvodci a vědomé spojení s přírodou. Přihlásit se můžete níže.

Objednávka

Příklady z praxe

Související články

Blesková práce se sny

Doba čtení: 2 minut Metoda Prostřednictvím Bleskové práce se snem (Lightning Dreamwork) vytvořené Robertem Mossem můžete lépe pochopit konkrétní sen, rozklíčovat jeho poselství a využít

Přečíst článek »

Co je aktivní snění

Doba čtení: 4 minut Individuální lekce aktivního snění se zaměřují na využívání snů i každodenní reality k sebepoznávání i k hlubšímu pochopení obyčejné i neobyčejné skutečnosti

Přečíst článek »

Tvorba vize

Doba čtení: 2 minut Prostřednictvím metody aktivního snění dokážete lépe uchopit svůj kreativní potenciál a zapracovat společně na těch oblastech, které vašemu rozletu a záměru doposud

Přečíst článek »

Návrat do snu

Doba čtení: 2 minut Po bleskově analýze snu se můžete do snu vrátit. Návrat se podobá šamanské cestě, vizualizaci nebo práci v hladině alfa. Můžete prozkoumat prostředí,

Přečíst článek »
navigace pomocí synchronicit

O synchronicitách

Doba čtení: 2 minut Synchronicity jsou události, které se v běžné i neobyčejné skutečnosti odehrávají tak, že pro nás nesou význam při rozhodování nebo nás provází na

Přečíst článek »

Doporučená literatura

Mám zájem o konzultaci

Vyplňte prosím formulář

Rezervace

Vyplňte prosím rezervaci

Vaši rezervaci potvrdím e-mailem do 24 hodin.
K platbě budete vyzvání po potvrzení místa.

Přihláška

Přihlaste se k odběru novinek