Šamanská extrakce

Doba čtení: < 1 minuta

Metoda-

Šamanská extrakce patří mezi prastaré šamanské techniky energetické léčby. Jak jsem psal v předchozím článku o Návratu ztracené části duše, metodu šamanské extrakce použijeme v případě, že klientovi chybí část duše a její ztrátou nastane situace, v níž do našeho energetického systému vstoupí jiná energie, která k nám nepatří. Může se jednat o emocionální plivanec, emocionálního fantoma, nebo část energie zesnulé duše, jíž se nepodařilo odejít na druhý břeh. V našem prožívání pak nastávají stavy, nad kterými nemáme moc a nedokážeme se před jejím působením chránit, protože je v nás, stává se naší součástí.

Pokud jsme citlivější a míra poškození energetického systému není velká, můžeme například při meditaci vnímat něco zvláštního a nepatřičného. Může se jednat o emocionální stavy a pocity, které nesouvisí se situací, v níž se nacházíme, není pro ně žádný objektivní důvod. Přesto v nás něco může vyvolávat smutek, rozhořčení, pocit vykolejení nebo deprese a podobně. Máme málo energie dlouhodobě, nebo ji při nějakých opakujících se situacích ztrácíme a často se do takových situací dostáváme nekontrolovaně nebo nevědomě.

V některých případech může mít energetická intruze tělesné příznaky: svědění pokožky, nepříjemné tlaky nebo bolesti v různých částech těla. Pokud je poškození energetického těla závažné, může na fyzické úrovni vést k onemocnění, které zdánlivě nemá žádnou objektivní příčinu.

Jakmile dojde k odstranění energetických intruzí, jsme připraveni na návrat naší vitální energie, části duše, která v daném místě chybí. Odstranění energetických intruzí můžeme z dlouhodobého hlediska vnímat jako nárůst energie, zlepšení dlouhodobé nálady a zkvalitnění životního postoje. Šamanskou extrakci provádím v rámci celkového šamanského léčení, které je popsané v dalším článku.

Petr Němčanský © 2021

Zpět na Nabízím

Sdílejte článek:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter

Sdílejte článek:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Petr

Kategorie blogu

Nejčtenější články

Archivy

Blog

Další články

Aktivní snění

Tvůrčí psaní

1. Od Stromu života

Doba čtení: 6 minut Zapomnění – Byl jsem v zahradě poznání a vyšel z ní nasycen moudrostí všech svých předchozích vtělení. Musel jsem však zapomenout, abych svůj život

Přečíst článek »

Spřízněné duše

Formulář

Přihlaste se k odběru novinek