Šamanské léčení

Doba čtení: 2 minut

Šamanské léčení

Metody, které využívám, jsou společné pro všechny šamanské tradice a dostupné západní kultuře. Pomocí šamanských nástrojů a navázání spojení s duchovními průvodci dochází k uzdravení hlubinných traumat, harmonizaci životního stavu i léčení v rovině kolektivního nevědomí. Pomocí šamanského bubnu nebo chřestidla navážu spojení s duchovní rovinou a prostřednictvím spojení s průvodci z této roviny necháme odejít vše co do energetického pole nepatří a přivedeme zpět části duše, které se následkem traumat mohly oddělit.

Pomocí šamanských technik, které využívám lze:

 • odstranit kletby
 • odpoutat přivtělená vědomí a energetické parazity
 • vypovědět staré energetické vazby a smlouvy
 • přivést zpět ztracené části duše
 • pročistit a harmonizovat energetická těla
 
 • neutralizovat oslabující vliv z rodových linií
 • neutralizovat oslabující vliv energetických otisků z jiných životů 
 • neutralizovat negativní dopad kolektivní karmy na naše zdraví a životní stav
 • pročistit prostor v němž žijeme
 
 • aktivovat vlastní tvořivost
 • prohlubovat znalosti a poznání
 • nechat proměnit postoj sám k sobě, ke světu a k životu
 • proměňovat své dlouhodobé životní směřování

 

Příklad z praxe

Rád bych zde pro názornost sdílel jeden z případů léčení. Klientka mě oslovila, abych jí pomohl od stavů únavy a vyčerpanosti, z kterých se nedokázala vymanit pomocí žádné z metod, které pro ni byly v tu chvílí dostupné. V průběhu prvního sezení jsem vnímal, jak průvodci z jejího energetického těla vyjímají cizí energie. Následně se otvory, kterými z jejího energetického těla energie unikala, uzavřely. Tato metoda se nazývá šamanská extrakce. Viděl jsem, která silová zvířata s ní chtějí navázat kontakt a dostal jsem pro ni doporučení stran životosprávy, ať častěji chodí do lesa, a že potřebuje masáž chodidel.

Zprávy jsem klientce předal a jelikož masáž chodidel nenabízím, doporučil jsem jí, ať někoho vhodného vyhledá. Na příštím sezení, které se konalo asi za měsíc, mi s velkou radostí oznámila, že se cítí mnohem lépe a že i na masáž chodidel došlo. Šla se projít do lesa na svá oblíbená místa, kde se „náhodou“ setkala s paní, která ji masáž chodidel nabídla, aniž by o to má klientka požádala nebo se jen zmínila. Tento jev zvaný synchronicita popsal poprvé C. G. Jung a Robert Moss ji ve své metodě aktivní snění dále rozpracoval.

Jakmile se otevřeme léčení z duchovní sféry, můžeme si být jisti, že se začnou dít neobyčejné věci, které nás nejen uzdraví a zbaví symptomů, ale nasměrují nás na cestě k harmonii a celistvosti.

Konzultace zdarma

Před objednáním služby si prosím objednejte konzultaci zdarma, kde můžete upřesnit své požadavky, můžeme se dohodnout, zda šamanské léčení a poradenství proběhne na dálku/online nebo osobně na adrese Šámalova 93, Brno – Židenice, a můžeme si rovnou dohodnout termín.

Poznámka k ceně

U služeb Individuální sněníŠamanské léčení a poradenství je cena 1200 Kč,- za první hodinu, dále se podle skutečné doby trvání hradí 300,- Kč za každých dalších 15 minut. Průměrné trvání šamanského léčení je 120 minut, které odpovídá ceně 2400,- Kč. Cena za první hodinu je splatná předem, pokud se během konzultace zdarma nedohodneme jinak.

Objednávka

Sdílejte článek:

Facebook
Email
Twitter

Sdílejte článek:

Petr

Blog

Další články

Aktivní snění

Šamanismus

Vlastní tvorba

Mám zájem o konzultaci

Vyplňte prosím formulář