O příbězích

Doba čtení: 2 minut

Život je příběh, který sem duše přišla vyprávět. Příběhy jednotlivých duší se od sebe liší. Každý jsme jedinečným příběhem. Stalo se vám někdy, že jste se v průběhu života ohlédli a zjistili, že vlastně nežijete příběh, který byste chtěli žít? Nebo že už vám dosavadní způsob života stačí, a přejete si vyprávět svůj příběh jinak, žít svůj skutečný život, realizovat svůj sen?

Pokud víte, jak na to, a vaše okolí vás podpoří nebo vám alespoň nebude bránit, máte vyhráno. Pokud vám však chybí energie, nedaří se vám potkat ty správné lidi, získat ty správné informace, nebo finance anebo vůbec přijít na to, co by to „jinak“ mělo být, nemusí to být snadné. Společně k novým možnostem můžeme dojít. Na cestě nás podpoří vaše vlastní sny, inteligence vaší duše, vedení vašich duchovních průvodců a váš záměr.

Snad je ještě čas

Vnímám, že je čas vyprávět lepší příběhy. Příběh každého z nás je živý a v každém okamžiku máme šanci ponořit se do jeho hloubky, naslouchat svému nitru a zjistit, co potřebujeme. Duše ví, nebývá však snadné její volání v tom řevu přeludů a našeptávání strachu uslyšet. Když se však naplno rozzáří, nikdo už nám vlastní život nedokáže zpochybnit.

Není mi lhostejný život žádné bytosti, ani život Matky Gaii. Všichni jsme vzájemně propojeni s veškerým stvořením a společně zpíváme jednu píseň. Světelná esence každé bytosti je živá a věčná a všechny vychází z jednoho Zdroje. Každý člověk však nese jedinečný příběh, který nelze žádným jiným nahradit. Když nezáříme, naše energie Matce Gaii chybí a prostor, kde máme vyzařovat my, může zaplnit něco jiného, možná přízrak nebo démon.

Jak vlastně mám žít svůj život?

Žijeme svoje životy pro druhé a nezbývá nám čas na náš vlastní život? Říkáte si možná ‚až vydělám první (nebo další) milion‘, ‚až děti vyrostou‘, ‚až dosáhnu nějakého vysněného úspěchu‘. Odkládáme svůj sen na dobu neurčitou, aniž bychom měli jakoukoli záruku, že se na cestu k němu vůbec někdy vydáme. Začíná vám docházet, že pokud se za svůj život nepostavíte, prožijete příběh v šatech, na které vám měřili jiní? Mnohdy si toho ani nestačíme všimnout a považujeme to bohužel za přirozený stav.

Duše oživuje kromě tělesné schránky také naučené a převzaté programy a podvědomé vzorce. Nebývá proto jednoduché si její příběh uvědomit a žít ho, rozlišit, co jsme skutečně my a co je cizí. Postupně však můžeme díky pozornosti a všímavosti odkládat implantované energetické vzorce, názory, přesvědčení a probouzet vlastní intuici. Staré vzorce a energie, jejichž podstata neharmonizuje s podstatou Matky Gaii, se postupně rozpadají. Nebuďme součástí rozpadu. Buďme součástí nového života!

Petr Němčanský © 2021

Sdílejte článek:

Facebook
Email
Twitter

Sdílejte článek:

Petr

Blog

Další články

Aktivní snění

Šamanismus

Vlastní tvorba