Vysvobození bytostí

Doba čtení: 2 minut

Metoda-

Vysvobození bytostí z pozemské roviny, je přínosem pro ně samotné a velmi často úlevou pro ty, kteří zůstali naživu. Stává se velmi často, že člověk, který zemře násilnou smrtí nebo nehodou, pod vlivem drog nebo vlastním neuváženým rozhodnutím, nemá dostatek síly, aby odešel z pozemské roviny. Jeho vědomí zůstane v nehmotném těle v pozemské rovině v podstatě uvězněno nebo bloudí a mnohdy nevědomě parazituje na živých. Jak jsem psal v článku o šamanské extrakci, vědomí zesnulého člověka se může stát intruzí v energetickém těle jiného člověka, pokud pro to nastanou podmínky a člověk, který je dosud naživu ztratí část své duše.

Vědomí zesnulých se nemusí nacházet vždy přímo v energetickém systému živých. Může se však zdržovat v jejich blízkosti, pokud jsou stále svázáni silným poutem. Mnohdy zůstává na místě, kde k smrti tělesné schránky došlo. Pokud takové místo navštívíme a jsme vnímaví, nebudeme se tam cítit dobře. V oblastech, kde došlo k válečným střetům, bloudí takové duše velmi často i stovky nebo tisíce let. A jelikož už bytost bez těla není vázána k fyzické rovině, může zůstat uvězněna kdekoli na pomezí mezi světy.

Postup –

Vyprovození bytostí se odehrává v průběhu šamanského léčení. Někdy se stává součástí rozsáhlejšího léčení a jindy je šamanská cesta zaměřena pouze na vyprovození bytostí na druhý břeh. Stejně jako při jiných cestách se spojuji s průvodci z nehmotné roviny, kteří zařídí vše potřebné a bytost odvedou na míso, kam podle svého energetického uspořádání patří.

Vyprovozením bytostí z pozemské roviny se může nastartovat ozdravný proces, který nebyl kvůli jejich přítomnosti možný. Dostaneme novou chuť žít, dům či zahrada se pročistí i ve hmotné rovině a oblast, odkud do světla odejde i s povozy vojsko duchů se prosvětlí a zabydlí novým životem.

Za nějaký čas se nám může stát, že duše člověka, kterou jsme vyprovázely, se za námi ve snu vrátí po nějaké čase a poděkuje nám, že jsme jí pomohli posunout se dál. Vnímáme, že se proměnila. Pokud jde o duši, které jsme blízcí nebo člena rodiny, může se rozhodnout zůstat v naší blízkosti a pomáhat nám. Může nás připravovat na to, že i naše pouť tady na zemi jednou skončí a i my se budeme muset transformovat a posunout svůj příběh mimo fyzickou rovinu.

Petr Němčanský © 2021

Zpět na Nabízím

Sdílejte článek:

Facebook
Email
Twitter

Sdílejte článek:

Petr

Blog

Další články

Aktivní snění

Šamanismus

Vlastní tvorba