Návrat ztracené části duše

Doba čtení: 2 minut

Metoda –

Návrat ztracené části duše je prastará technika, kterou používají šamani po celém světě. Stejně jako se liší kulturní zvyky národů ve stolování, mohou se lišit i postupy při navracení ztracené části duše. Smysl léčení je však stejný; navrátit sobě nebo klientovi část duše, vitální část nebo části energie, které nám mohou chybět. Příčinou oddělení části duše bývá zkušenost, která je pro naše prožívání natolik neúnosná, že z dané situace chceme uniknout. Může se jednat o autonehodu, operaci, násilný čin, rozchod s milovanou osobou. Ale i na první pohled mírnější verze strádání, třeba když nám maminka ve čtyřech letech zakázala vzít si další kousek čokolády může způsobit, že se část naší duše v tom okamžiku odloučí.

Jakmile se část duše od celku oddělí a schová se na nějaké bezpečné místo mimo běžný čas a prostor, ztratíme s ní v životě spojení. Ve snech se nám mohou vracet útržky zpráv od ní, jak se snaží uniknout z nepříznivé situace. Z takových snů se k nám vrací pocity, které duše zažívala v situacích, které si už nemusíme pamatovat. Ztráta části nebo částí duše v nás může vyvolávat pocit, že jsme se v životě ztratili. Dalšími symptomy ztráty části duše s různou mírou závažnosti mohou být deprese, závislosti, nechutenství, nespavost, apatie a obecný nedostatek energie nebo častá a navracející se onemocnění.

Příklady –

Potíží, které mohou být ztrátou části duše způsobeny, může být tolik, kolik je na světě lidí. Pokud nám z dlouhodobého hlediska nic nepomáhá, smíříme se s osudem a zavíráme se možnosti uzdravit se. Ztrátu části duše pak provází další energetický fakt; do otvoru, který po sobě část duše zanechala se principem přitažlivosti dostane energetická nečistota, neboli intruze ( z anglického intrude, vetřít se). Může se jednat o emocionální plivanec, který se na nás přilepí na ulici, o emocionálního fantoma, kterého si přitáhneme svým postojem nebo část energie zesnulé duše, které se nepodařilo odejít na druhý břeh. Velmi často ne-li pravidelně je tedy nutné před návratem ztracené části duše provést šamanskou extrakci, o které pojednávám v dalším článku.

Pro návrat ztracené části duše se spojím se svými spojenci, kteří ztracené části duše pomohou najít a přivést zpět. Stává se, že návrat části duše nebývá komplikovaný. Z mých zkušeností a zkušeností klientů vím, že duše vždy prahne být znovu celistvá. Bývá proto mnohdy připravena vstoupit znovu do proudu života a podílet se na našich životních zkušenostech.

Návratem ztracené části duše můžeme zaznamenat zvýšení schopnosti soustředit se, jasnost v uvažování a schopnost stát si za svým názorem. Návratem části duše nám naroste životní síla a my jsme schopni realizovat nápady a projekty, na které nám síla dříve nestačila. Jakmile svou ztracenou část duše integrujeme, začneme svůj život prožívat nově, začneme psát novou kapitolu svého života a možná i zcela jiný a svěží příběh, příběh, který jsme sem přišli žít.

Zpět na Nabízím

Sdílejte článek:

Facebook
Email
Twitter

Sdílejte článek:

Petr

Blog

Další články

Aktivní snění

Šamanismus

Vlastní tvorba