Blesková práce se sny

Doba čtení: 2 minut

Metoda

Prostřednictvím Bleskové práce se sny (Lightning Dreamwork) vytvořené Robertem Mossem vám mohu pomoci lépe pochopit váš konkrétní sen, rozklíčovat jeho poselství a pomoci vám využít jeho sílu a tvořivý potenciál. Někdy není jednoduché nočním snům porozumět a nepomohou nám ani snáře. Ať už si pamatujeme jen jediný záblesk nebo celý epický příběh, každý sen může obsahovat zprávu o našem zdravotním stavu, verzi možné budoucnosti nebo informace z hlubší roviny vědomí. Když se snění naučíme lépe využívat, může nás dovést ke kvalitnějšímu prožívání života. 

Průběh

Snový příběh

Převyprávíte nebo napíšete si sen jako by to byl příběh. Stává se často, že se v průběhu vyprávění nebo během dne vynoří další části, na které jste zapomněli. Sen si můžete i namalovat, nakreslit nebo jinak ztvárnit. 

Název snu

Dáte snu název, jako by to byl příběh. Tím pro sebe a průvodce příběh zarámujete, určíte jeho ústřední motiv.

Pocity po probuzení

Pocity jsou jako přímé energetické napojení na prostor snu. Pokud je sen staršího data, nalaďte se přes jeho záznam na pocity, které z něj máte, i když si ho už nemusíte pamatovat. 

Ověření reality

Jaká místa, postavy, činnosti nebo symboly souvisí s vaší každodenní nebo snovou skutečností? Může to být i dům, o kterém se vám často zdá, ale neznáte ho z běžné skutečnosti, nebo postava, v jejíž tváři se odráží rysy více lidí, které znáte.

Co chcete vědět?

Máte konkrétní dotazy nebo se ve snu nedokážete vůbec zorientovat? Působil dost nesmyslně, ale šlo z něj hodně energie? Nezapomeňte, že ve snové rovině je možné všechno a často se v jednom snu promíchá více rovin a nedává pak jako celek smysl. Co vás na snu zajímá? 

Kdyby to byl můj sen,…

Průvodce nabídne svůj pohled na sen. Jak by ho vnímal a co by mu přišlo důležité. Začne svůj pohled slovy: „Kdyby to byl můj sen…“ Ve skupině, kde je více průvodců, může být výsledná mapa snu velmi bohatá, a jednotlivé pohledy se mohou i rozcházet. Pouze snící nakonec rozhodne, jak se snem naloží a přisoudí snu význam.

Co se snem uděláte?

Zavoláme kamarádovi, s nímž jsme něco ve snu řešili, přečteme si knihu, o níž se nám zdálo, pustíte si film, koupíte si ty boty, zajdete k lékaři? Někdy nám poselství snu dojde až po několika dnech, týdnech nebo i letech. Proto je dobré vést si snový deník. Můžete si i namalovat obraz, který ponese energetický otisk snu, a nechat ho na sebe působit.

Motto snu

Co vám sen říká, stručně, jasně: „Udělej to, Nedělejte, Zavolej! Nejezdi tam….“ Toto sdělení vás může přemostit dál. Jak s energií snu naložíte?

Shrnutí

I když na nás některé sny velmi silně zapůsobí, jejich poselství nám může velmi často unikat.

  • je dobré, věnovat snům pozornost a krok za krokem a dnem za dnem odhalovat jejich sdělení  
  • mohou se týkat budoucnosti nebo v sobě obsahovat prvky, které jsme si v minulosti mylně vykládaly nebo dosud nechápeme
  • nikdy není pozdě, i když se nám sen zdál před několika lety, ponořit se do jeho skutečnosti a rozluštit jazyk, kterým k nám hovoří
  • čím častěji se budete se svými sny radit a naslouchat jim, naučíte se jim lépe rozumět a využívat jejich energii ve svém životě

Pokračujte na stránku, kde si můžete objednat Bleskovou analýzu

Sdílejte článek:

Facebook
Email
Twitter

Sdílejte článek:

Petr

Blog

Další články

Aktivní snění

Tvůrčí psaní

Spřízněné duše

navigace pomocí synchronicit

O synchronicitách

Doba čtení: 2 minut Synchronicity jsou události, které se v běžné i neobyčejné skutečnosti odehrávají tak, že pro nás nesou význam při rozhodování nebo nás provází na

Přečíst článek »

Formulář

Přihlaste se k odběru novinek