Zprávy o proměnách – leden 22

Doba čtení: 6 minut

Transmutation News

Sandra Ingerman

Propojujeme se jako posvátný kruh abychom přivítali nový rok, v němž nás čekají mnohá rozhodnutí, která všichni musíme učinit.

Život mnohým z nás v současnosti připadá velmi surrealistický. Čas nevnímáme, jakoby plynul v pravidelných cyklech. Využíváme však určité značky, díky nimž se dokážeme uzemnit a získat pocit, že život uprostřed rozpadu a znovuzrození v cyklech ubíhá dál.

Mnoha lidem se přivítáním nového roku uleví. Pouhou oslavou této události dokážeme snáze odložit něco z minulosti a získat pocit, že se na něco nového můžeme těšit. Necháme se inspirovat a získáme zpět svou naději, i když mnozí z nás už ztratili v těchto časech sociálních otřesů, které povedou k novému způsobu žití, který si v současnosti ještě nedokážeme představit, mnoho. 

Mohla bych téměř zkopírovat každý sloupek Zpráv o proměnách, který jsem kdy k přivítání nového roku napsala. Nedávno jsem na summitu veřejně zmínila, že tento sloupek píšu už více než dvacet let a kdybyste si přečetli těch tisíc stránek, které jsem napsala, všimli byste si, že opakuji ty stejné lekce a praxe. Od doby, kdy jsem začala Zprávy o proměnách psát, náš svět procházel jedním utrpením za druhým: nemoci, separatismus, války a zvěrstva na lidech a přírodě, které se vymykají našim nejdivočejším představám. 

Stalo se to i jiným civilizacím před námi, které byly technologicky stejně vyspělé, jako ta naše. A byly tady také civilizace, které mistrně ovládly ezoterické a psychické síly a vytvořily mimořádné posvátné struktury a magický způsoby života. 

Ale přesto byly tyto civilizace něčím zničeny. Na mých workshopech, kde cestujeme do některých z těchto prastarých civilizací a ptáme se, čím byly zničeny, odpověď je vždycky stejná – chamtivost, ego, touha po moci a nejednotnost.

V průběhu let jsem psala o indiánské kultuře Anasazi, která se, jak věřím, přesunula do jiné dimenze bytí, všichni najednou totiž zmizeli. Když se díváme na artefakty, které byly nalezeny, vypadá to, jakoby všichni zmizeli během večeře. Tyto krásné bytosti žily v letech 700 až 1200 n.l. v Novém Mexiku, Coloradu, Arizoně a Utahu. Na svých cestách v průběhu třiceti let jsem zjistila, že se přesunuli do jiné dimenze a žijí tam mírumilovným životem.

Nacházíme se znovu na rozcestí. Podle některých teorií, které byly zveřejněny již před mnoha lety, prošla Země již jednou jadernou válkou.

Budeme dál dělat taková rozhodnutí, která vedou k ničení života? Zdá se, že se ohledně tohoto tématu rozcházíme. Na světě je však mnoho duchovních praktikujících, jako všichni z vás, kteří čtou tento sloupek, kteří pracují na tom, aby si volili lásku, světlo, mír, laskavost a vážili si všeho živého v síti života. Provádíme společné obřady a děláme malé kroky z temnoty do světla. 

Na Nový rok pokaždé lidé se vzrušením čtou předpovědi na nadcházející rok. Buď hledají nějakou naději a inspiraci nebo chtějí vědět, na co se budou muset připravit, pokud nastanou těžší časy. 

Každý rok píšu, že Isis čtení předpovědí nedoporučuje a podporuje, abychom se učili zůstávat v přítomnosti, jelikož budoucnost je tvořena přítomností. Pokud se příliš zaměřujete na to, co přijde jako další, nepodílíte se na tvorbě nového snu pro Zemi.

Ráda bych se podělila o několik témat, na která je dobré se dle mého názoru v příštím roce soustředit. Tato témata znovu zapálí naši duchovní sílu a životní vášeň.

Když procházíme temnou nocí duše, nejlepší nástroj, který máme k dispozici, je nechat se vést svým duchovním světlem. A jak jsem již opakovaně psala, jedinou cestou, jak se z ní dostat ven, je projít skrze ni. Náš vnitřní duchovní oheň má sílu nás vést, takže nakonec cestu do světla najdeme. 

Moje maminka Lee Ingerman pro mě byla vzorem v tom, co duchovní síla dokáže. Byla jsem svědkem jejího utrpení v průběhu života. Nikdy však nenechala svůj duchovní oheň vyhasnout a díky němu svůj život vedla a žila téměř do 99 let. 

Když jí bylo 94, onemocněla septickou infekcí. Jednoho dne mi lékaři v nemocnici řekli, že nepřežije další noc. Seděla jsem celou noc u ní. Uprostřed noci, když měla halucinace, jsem jí řekla, že je v pořádku, když odejde. Posadila se vzpřímeně na posteli, se zaťatými pěstmi udeřila do postele a nahlas zakřičela: „Nejsem ještě připravena z tohoto života odejít!“ A neodešla. Ale hned když se vrátila z nemocnice, si zlomila kyčel, a její duchovní síla a životní vášeň ji touto zkušeností znovu provedly. 

Sledovala jsem, jak jí její duchovní síla a životní vášeň udržují naživu a jak žije dobrý život až do 99. Milovala život! Než zemřela, byla chytřejší než já. Měla jsme vždycky pocit, že má nadpřirozené schopnosti, protože jedla jen čokoládu, sušenky a pila Coca Colu. 

Duchovní sílu, vášeň pro život a všechno, co nám pomáhá žít, nemůžeme popírat. 

Musíme najít dost odvahy a ponořit se do hloubky svého vnitřního světa, najít svůj duchovní oheň a nechat ho hořet i tento rok, aby nás světlo mohlo provázet všemi dimenzemi života, kterými nás duch povede.

Ve své druhé knize Vítej doma (Maitrea, 2018) jsem psala o nejsilnějším příběhu návratu duše jedné mladé ženy, která umírala na HIV. Její případ je fascinující, ale příliš dlouhý, abych ho tady celý popisovala. Budu tedy sdílet jen zprávu svého duchovního průvodce, který se mnou při jejím léčení pracoval. 

S ohledem na mnoho nemocí, kterými moje klientka prošla, mi můj duchovní průvodce řekl, že důvodem její nemoci je apatie, a že lékem pro ni je životní vášeň. Řekl, že životní lekcí pro ni je to, co se stane, když viry a bakterie mají více životní vášně, než máme my. Ony se mají dobře, zatímco my jsme nemocní.

Byla to velmi silná lekce, kterou jsem sdílela se světem. Můj duchovní průvodce mi řekl, že když viry a bakterie mají více vášně pro život než my, rozbují se!

Když se díváte do očí lidem, které potkáváte na ulici, vidíte v jejich očích životní vášeň nebo vidíte prázdnotu? Nevnímám, že by většina lidí v moderním světě hořela vášní pro život. Vidím spoustu apatie, prázdnoty a beznaděje. 

Jak přežijeme tyto časy bez duchovního ohně a životní vášně? Je to otázka, nad kterou se můžete zamyslet a najít odpovědi, které vám pomohou změnit realitu, v níž teď žijete, a učinit nová rozhodnutí, která přinesou zdraví do všech rovin vašeho života. 

Tento měsíc povedu šamanskou cestu k přivítání Nového roku, během níž můžeme činit nová rozhodnutí a měnit svou cestu, po níž teď kráčíme. 

Ti z vás, kteří se společné cesty nemohou účastnit, ji mohou provést sami. Jakými jednoduchými kroky můžete vrátit vášeň a smysl do svého života? Nemusíte se nechat příliš unést k velkolepým rozhodnutím, jinak skončíte prokrastinací, jelikož nevytvoříte přemostění mezi tím, kde se v životě nacházíte teď a životem naplněným duchovním ohněm a vášní. 

Doufám, že si poslechnete, co bych chtěla sdílet. Budu mluvit také o případu klientky, který jsem zde již zmínila.

Nahrávku této přednášky si můžete poslechnout na stránce Shamans Are Gardeners of Energy, kliknutím na tento odkaz.

Úplněk nastává dne 17. ledna. K duchovnímu léčení dochází, když jsme v přítomnosti a když je naše energetické pole naplněno světlem, láskou, duchovním ohněm a vášní. Pomocí praxe transfigurace prosím proveďte tento měsíc vše, co jako přípravu musíte udělat, aby se vaše oči rozzářily vášní pro život a vaším duchem. Staňte se světlem hvězd, slunce nebo měsíce. Dovolte světlu vyzařovat tak, aby pomáhalo veškerému životu procházet temnými časy, které teď prožíváme. Hledáte-li způsob, jakým byste mohli pomáhat, toto je skvělá cesta. Transformace je ve skutečnosti jednodušší, než komplikované způsoby, které máme tendence hledat, když se na hluboké úrovni chceme proměnit. 

Pokud čtete Zprávy o proměnách poprvé, přečtěte si prosím instrukce k úplňkové praxi „Tvoření světelné sítě lidí“ na mé domovské stránce (nebo na stránce šamanskýkruh.cz).

Chtěla bych všem popřát to nejlepší v nové roce. Přivolávám duchovní oheň tohoto kruhu, aby nám všem pomáhal těšit se na velké změny a lekce, které s sebou nový rok přinese! Přeji vám i vašim rodinám hodně zdraví a míru v těchto časech úpadku a rozpadu. 

Oznámení:

Ohledně plánování svého kurzu, bych chtěla být, věřte mi, mnohem dál, ale cítím svou zodpovědnost a musím brát ohled na to, jaká je situace ohledně covidu, než něco skutečně dokážu naplánovat. 

Prostřednictvím Zoomu učím už od roku 2015. Není to ale platforma, která by mi umožňovala jít do velké hloubky. Píšu tedy dál svou novou knihu, provádím šamanské cesty, a nechávám se vést svým duchovním průvodcem abych viděla, jak mám sdílet svou duchovní práci, která nás povede hluboko do nové dimenze života.

V mnoha částech světa jsou nyní proškolení učitelé, na něž naleznete odkazy na této stránce www.shamanicteachers.com. Mnozí z nich pořádají online kurzy i kurzy, kde se můžete setkat osobně. Na této stránce najdete také léčitele, kteří vám pomohou posílit vaše duchovní světlo. 

Velmi ráda spolupracuji s Renee Baribeau na tvorbě našeho podcastu The Shamans Cave. Mnozí z vás ho rádi posloucháte a dáváte mi velmi dobrou zpětnou vazbu. 

Chtěla bych vás zde požádat o podporu. Získáme s Renee od You Tube více podpory pro tvorbu našeho podcastu, pokud bude náš kanál odebírat více lidí. 

Zprávy o proměnách píšu už více než dvacet let a máme asi 13 dobrovolných překladatelů, díky nimž se newsletter může rozesílat lidem, kteří neumí anglicky. 

Každý měsíc se do Zpráv o proměnách investuje mnoho práce. Nemáte ani ponětí, kolik lásky dávám do vzniku každého čísla a kolik lásky dávám každému z vás. 

Pokud byste chtěli jednoduše podpořit mou práci, přihlaste se k odběru novinek na ShamansTV.com. Nebudeme vám zasílat žádné zprávy, pokud se k jejich odběru sami nepřihlásíte. 

Nebudeme vás žádnou cestou kontaktovat. Stanete se odběratelem, což po vás nevyžaduje nic, pokud nebudete sledovat podcast. 

Pokud máte pocit, že byste mi za mou práci chtěli poděkovat, zmáčkněte tlačítko odběru na ShamansTV.com. 

Autorky bestsellerů Marci Shimoffová, Dr. Sue Morterová a Lisa Garrová dávají po velmi omezenou dobu k dispozici e-knihu zdarma The 4 Biggest Mistakes that Keep You From Living a Miraculous Life, jejíž pomocí se můžete nastartovat v roce 2022 tím nejlepším způsobem.

Tuto e-knihu si musíte přečíst, pokud chcete vědět, jak

• uvolnit starou energii, která vás drží v minulosti

• nahradit pocity nedostatku a nelásky hlubokou trvalou láskou sama k sobě

• proměnit sabotující nastavení, které očekává vždy to nejhorší

• identifikovat lidi, kteří vám nepřejí život plný zázraků

• a mnohem víc

Jste-li připraveni an to, že rok 2022 bude rokem, kdy se vám stanou zázraky v KAŽDÉ oblasti vašeho života včetně lásky, zdraví, peněz, štěstí, vášně, smyslu a úspěchu, nenechte si ujít lekci těchto tří dynamických žen, které svými učeními inspirovaly a pomohly transformovat životy stovek tisíc lidí po celém světě.

Na tomto odkazu získáte e-knihu a dostanete se do Zóny zázrakůhttps://au384.isrefer.com/go/ebook/grace

Copyright 2021 Sandra Ingerman. Překlad Petr Němčanský. Všechna práva vyhrazena.

originál

český překlad

Sdílejte článek:

Facebook
Email
Twitter

Sdílejte článek:

Petr

Blog

Další články

Aktivní snění

Šamanismus

Vlastní tvorba