Zprávy o proměnách – říjen 21

Doba čtení: 4 minut

Transmutation News

Sandra Ingerman

Jako druh na planetě se mnozí lidé dostali do stavu strachu a hněvu, zatímco pravda je taková, že náš duch velmi jasně září.

Už jsem psala, že jako důvod rozdělování vnímám náš vnitřní neklid. Jsme neklidní na fyzické, emocionální i mentální úrovni. Zaměřujeme pozornost na vnější svět, a tím si způsobujeme větší utrpení. Nemůžeme totiž udělat nic, co by současný stav světa změnilo.

Chce se po nás, abychom se ponořili do své hloubky, kde spočívá náš duch, a dává nám pocit vystředěnosti a pevnosti. Když se dotknu svého ega, poskládám se do pocitu, že jsem jako malé dítě, které nemá ve svém okolí podporu a vnímá se v té ohromnosti všeho, co se teď odehrává, velmi bezvýznamné.

Vnímala jsem, že jsem se do prostoru, v němž jsem se cítila velmi malá a bezvýznamná, nořila příliš. Bylo dobré uvědomit si, že to byly pocity vycházející z mého ega. Není to však zdravý ani produktivní stav prostředí k žití.

Začala jsem se věnovat dvěma praxím transmutace z díla Lék pro Zemi (Medicine for the Earth). Představuji si, že každý pocit, který ve mně vyvolává strach nebo hněv, pomocí šamanské extrakce ze sebe vytáhnu a vytlačím. Konec konců vše, čím jsme, je energie a energii lze různě přesouvat. Nelze ji zničit. Můžu však provést transfiguraci a vnímat, jak se místa, kde se v mém těle duchovní bloky nacházely, plní světlem.

Také každou myšlenku, která prochází mou myslí, proměním pomocí transmutace na energii lásky. Přestavuji si, že mě naplňuje a rozlévá se do kolektivního vědomí. Bez ohledu na to, jak hluboký je můj hněv, mohu ho snadno proměnit na lásku, protože vnímám, že nemám sílu, abych v sobě hněv dále nosila.

Jsou to velmi jednoduché praxe a já jsem je integrovala do každé vteřiny svého života. V tom všem, co se teď odehrává, máme totiž k dispozici spoustu času k přemítání.

Vnímám, že jsme skutečně tlačeni do kouta, a my se stále snažíme pevně držet svých přesvědčení. Musíme se změnit. Svět se mění, příroda se mění, způsob našeho života se mění, a proto musíme přijít na to, jak najít vnitřní sílu, abychom mohli kráčet po nových životních stezkách.

Musíme si najít čas a truchlit nad vším, co jsme ztratili na všech úrovních, včetně způsobu, jakým žijeme svůj život. Lidé před tím utíkají. Snaží se věřit, že všechno je v pořádku a nic se nemusí měnit.

A v tom je ta potíž. Pandemie, změny klimatu a katastrofy tady jsou z nějakého důvodu. Součástí naší cesty je, abychom se zastavili a zamysleli nad tím, co se od nás žádá. Z doby, v níž žijeme, nemůžeme utéct.

To jediné, co vám přinese klid a mír, po nichž tak toužíte, je soustředit se z minuty na minutu na svou duchovní praxi. Díky ní si zachováte duševní zdraví.

Pokud budete dělat svou práci, budete ohromeni, kam vás současné změny a proud života ponesou. Musíte však přijmout to, že věci už nikdy nebudou „normální“. Musíte truchlit nad tím, co jste ztratili, jinak se energie zármutku může zablokovat ve vašem těle a vyvolat další duchovní intruzi.

Mnozí z nás procházejí lekcemi a dosahují úžasných stavů vědomí protože berou čas, který teď máme k dispozici, jako příležitost k hlubokému ponoru do nitra. Už dvacet let píšu o tom, že se plavíme na povrchových vlnách duchovní praxe!! Nyní nemáme na výběr. Pokud chceme kráčet po své současné cestě s grácií, musíme se obrátit do nitra a následovat své vnitřní vedení, uvědomit si všechno, co projektujeme do vnějšího světa, projít zármutkem a vstoupit do proudu řeky života.

V časech zásadních výzev musíme:

Zůstat soustředění

Zůstat pozitivní

Zůstat ve svém středu.

Úplněk nastává dne 20. října. Spusťme se do zářivého světla, které naplňuje naše energetické pole a staňme se silnými propojeními, které toto světlo vyzařují do kolektivního pole energie. Pojďme naplnit Zemi a veškerý život láskou a božským světlem.

Pokud čtete Zprávy o proměnách poprvé, přečtěte si prosím instrukce k úplňkové praxi „Tvoření světelné sítě lidí“ na mé domovské stránce.

Evelyn C. Rysdyk je mezinárodně uznávanou šamanskou učitelkou a autorkou bestselerů The Norse Shaman, Spirit Walking: A Course in Shamanic Power, A Spirit Walker’s Guide to Shamanic Tools, The Nepalese Shamanic Path with indigenous Nepali jhankri Bhola N. Banstola. Její novou knihu Shamanic Creativity si již nyní můžete objednat.

Úvodní video:

Připojte se k provázené ceremonii léčení a hlubokého spojení s Živoucí půdou naší planety, kterou Evelyn povede. Níže je odkaz. Užijte si nádherné video, které pro nás Evelyn natočila.

https://youtu.be/UNaW0EaNg70

Pokud čtete Zprávy o proměnách poprvé, můžete se také podívat na Facebookovou stránku, kde se vzájemně inspirujeme. Jmenuje se Shamans are the Gardeners of Energy a je určena pouze ke sdílení pozitivních a inspirativních zpráv. Tajnou odpovědí, pomocí níž se ke stránce připojíte, je „Transfiguration“.

Oznámení:

V mém kurzu pořádaném the Shift Network Spiritual Immunity jsou stále volná místa.

https://shiftnetwork.isrefer.com/go/spSI/ingerman/

Mnozí z vás dostáváte upozornění od společnosti Apple o mé aplikaci Transmutation App. Našla jsem tým, který je ochoten mi s ní pomoct a vytvořit také verzi pro Android. Mám radost, že aplikace bude brzy dostupná. Myslím, že práce na ní je již téměř hotová.

V devadesátých letech mě Isis žádala, abych začala vyučovat učitele. Nějakou dobu mi to trvalo, ale nakonec jsem v roce 2004 začala.

V současné situaci, kdy se kvůli covidu, špatnému počasí a nedostatku pilotů mnoho letů ruší, to dává čím dál tím větší smysl. V mnohých částech světa jsou nyní proškolení učitelé, na něž naleznete odkazy na této stránce www.shamanicteachers.com.

Čekám, jak věci dopadnou s kurzem pro šamanské léčitele. Jak možná víte, jsem toho názoru, že vyučování kurzů pokročilých technik online je neetické a budu je proto učit pouze na kurzech, na nichž se můžeme sejít osobně. Internet není vhodným místem, kde by se daly předávat prastaré léčebné techniky, které pro klienta mohou být otázkou života a smrti.

Bedlivě sleduji situace s retreatovými centry. Buďte připraveni, protože budu pořádat malé kurzy, a vím, že zájem bude velký. Přihlaste se k odběru e-mailových novinek, protože o kurzu budu informovat prostřednictvím zvláštního e-mailu.

Na mé stránce můžete najít mnoho mých kurzů, které jsou stále aktuální. Spoustu informací o šamanském cestování a dalších tématech se dozvíte také v mých knihách a v audio programech.

S Renee Baribeau tvoříme populární podcast Shamans Cave. Přihlásit se k odběru aktuálních videí můžete zde www.ShamansTV.com.

Moje kamarádka a kolegyně Rev. Dr. AdaRA L. Walton, bude hovořit na říjnovém summitu pořádaném The SHIFT NETWORK „Beyond The Veil“. Součástí její přednášky bude i meditace, která vás bude jistě zajímat! Její příspěvek nese název „The Full Spectrum You—Accessing Your Light.“

Summit se bude vysílat od 11. do 15. října. Její řeč nemá ještě přesné datum.

Na její stránce  www.spiritismylife.com se dozvíte aktuální informace.

Copyright 2021 Sandra Ingerman. Překlad Petr Němčanský. Všechna práva vyhrazena.

originál https://www.sandraingerman.com/transmutation-news/english/english-2021/  zde

český překlad https://www.sandraingerman.com/transmutation-news/czech/czech-2021/ zde

 

Sdílejte článek:

Facebook
Email
Twitter

Sdílejte článek:

Petr

Blog

Další články

Aktivní snění

Šamanismus

Vlastní tvorba