Zprávy o proměnách – listopad 21

Doba čtení: 5 minut

Transmutation News

Sandra Ingerman

Pokud bychom se v životních otázkách a rozhodnutích nechali vést vnitřním duchem a vlastním tělem, měli bychom všichni vcelku jiné životní zkušenosti. Většinu z nás však vede mysl a myšlenky, které se v průběhu dne cyklí ve smyčkách. A mnohými myšlenkami si sami způsobujeme obrovské množství utrpení. 

Pravděpodobně jste si už vybudovali nástroje, jejichž pomocí dokážete některé myšlenky eliminovat a působit si tak další potíže. Naše myšlenky mají totiž společně se záměrem velkou moc vytvářet pro nás samotné i v kolektivním vědomí chaos. Jedno z učení Léku pro Zemi zní: „mozek vnímá záměr, jako by k činu skutečně došlo.“

Je důležité povznést se nad negativitu, kterou sami vytváříme a kterou vstřebáváme z kolektivního vědomí. 

Nástroj, s nímž neustále pracuji, využívá silné šamanské léčení zvané roztrhání na kusy. Nestanovíte si záměr, aby bylo roztrháno na kusy celé energetické tělo, ale požádáte o roztrhání myšlenkových forem. 

V šamanismu je roztrhání na kusy silnou iniciací, při níž novic tělo i mysl odloží stranou, uvědomí si svou duchovní identitu a splyne se stvořitelem, aby si vzpomněl, že existuje pouze jednota. Tělo je rozcupováno na kousky nějakou přírodní silou, duchovním průvodcem nebo energií živlu, kosti i orgány se očistí, všechny nemoci z novice odejdou a on je znovu plný životní síly. 

Vize roztrhání na kusy se považovaly za znamení šamana a každý, komu se zdál takový sen nebo měl vizi, se po této zkušenosti vracel s velmi speciálními duševními nebo léčitelskými schopnostmi a stával se skvělým adeptem na šamana.

V současnosti šamanské roztrhání na kusy mnozí využívají jako léčitelskou techniku. Ve většině svých knih jsem o tomto procesu psala. Pokud byste se o něm chtěli dozvědět víc, přečtěte si kapitolu o roztrhání na kusy v knize Kráčím ve světle (Walking in Light). 

Šamanské cesty s roztrháním na kusy používám při individuálním léčení. Vytvořila jsem však také s pomocí svého duchovního průvodce proces, při kterém mi duchovní průvodce pomáhá vyjmout negativní myšlenkovou formu a rozcupovat ji na kousky, dokud z ní nic nezůstane.

Je pak také důležité zaměřit se na to, aby uvolněný prostor zaplnila pozitivní myšlenková forma. Podstatný je záměr. Stanovte si záměr roztrhat na kusy myšlenkovou formu a pozorujte, co se stane.

Při této šamanské cestě vám může pomáhat duchovní průvodce. 

Další velmi jednoduchý způsob, který používám, je, že si představím, jak píšu myšlenku křídou na tabuli. Potom ji buď smažu nebo přemaluji na bílo a tím ji eliminuji. Zjistila jsem, že při tomto procesu musím použít několik vrstev barvy, aby se se myšlenková forma zcela odstranila.

Je pak důležité naplnit opět vyprázdněný prostor láskou a světlem. 

Tento měsíc využijte svou šamanskou práci, meditaci nebo pobyt v přírodě k tvorbě vlastních nástrojů, jejichž pomocí dokážete transfigurovat/transformovat své negativní myšlenkové vzorce.

Procházíme obdobím zkoušek a chceme své pocity i myšlenky vyjadřovat. To je naše nezadatelné právo. Můžete si však uvědomit, že když se zaměřujete jen na to negativní, mění se vaše energetické pole, v němž přebýváte, a pak se v něm necítíte dobře a nechcete v něm být. 

Trávím spousty času o samotě a pokouším se tvořit si příjemné prostředí ve svém vnitřním světě. Vytvořím nakonec energetické pole a dimenzi reality, v níž pak v průběhu dne žiji. 

Ve Spojených Státech je listopad měsícem, kdy slavíme díkůvzdání. Závazek vzdávat dík se vždy cení. Vnímám, že máme spoustu síly svou bezpodmínečnou lásku a světlo spojit s lidmi po celém světě a v tento den jim poděkovat. 

Zahrňme láskou všechny osamělé, hladovějící a bez domova. Pro mnohé lidi bez prostředků a komunity je toto náročná doba. I když nevíme, jak jinak bychom jim pomohli, vidět je v jejich světle a síle je něco, co můžeme dávat všichni. 

Kvůli pandemii a ztrátám může být současnost opravdu srdcervoucí. Vzpomínejme na ty, kteří zemřeli a na naše blízké, kteří zůstali sami, zahrňme je při praxi transfigurace láskou.

Úplněk nastává dne 19. listopadu. Pojďme společně vytvořit dostatek zářícího světla a ponořme se v tomto kruhu do bezpodmínečné lásky. Při přípravách na Tvoření světelné sítě lidí si vzpomeňme na všechny drahocenné bytosti a přejme jim lásku a ochranu.

Cestujme do svého nitra, do svého božského světla, které nezná utrpení, pouze lásku, naplňme tímto světlem všechny své buňky, vyzařujme světlo do kolektivního vědomí a zahrňme vše nejvyšší úrovní lásky. 

Pokud čtete Zprávy o proměnách poprvé, přečtěte si prosím instrukce k úplňkové praxi „Tvoření světelné sítě lidí“ na mé domovské stránce.

Tento měsíci nám věnuje nádherný dar Terry Morgan. Terry je jednou ze skvělých učitelek z mého výcviku, kterou najdete také na mé stránce www.shamanicteachers.com a jednou z asistentek mých lekcí na Shift Network. Patří mezi lidi s nejvíce otevřeným srdcem, které znám. Můžete se těšit na krásnou nabídku, kterou nám Terry tento měsíc věnuje.

Od Terry :

Díky propojení mé šamanské praxe a lásky ke hvězdám a astrologii dokážu hlouběji nahlédnout do naší astrologické mapy. Nazývám ji hvězdný otisk!

Zjistila jsem, že když šamansky cestuji na vlastní hvězdy a planety, získám větší moudrost, než jakou jsem si kdy dokázala představit!

Ráda bych vám nabídla provázenou šamanskou cestu do vašeho vlastního slunečního znamení (znamení, v němž se slunce nacházelo při vašem narození). 

Slunce je nositelem naší životní síly! Při spojení se sluncem nás doprovodí můj partner Robert Rand svou živou vedenou hudbou namísto mého bubnu a chřestidla! Zjistili jsme, že jeho živá hudba významně podporuje šamanskou cestu a přenos sluneční energie a zpráv!”

Zde je odkaz na tuto cestu:

https://youtu.be/urgCVtEZcGM 

Oznámení:

V devadesátých letech mě Isis žádala, abych začala vyučovat učitele. Nějakou dobu mi to trvalo, ale nakonec jsem v roce 2004 začala. V současné situaci, kdy se kvůli covidu, špatnému počasí a nedostatku pilotů ruší mnohé lety, to dává čím dál tím větší smysl. V mnoha částech světa nyní žijí proškolení učitelé, kontakt na ně najdete zde: www.shamanicteachers.com. 

Čekám, jak to dopadne s kurzem pro šamanské léčitele. Jak možná víte, jsem toho názoru, že vyučování kurzů pokročilých technik online je neetické a budu je proto učit pouze na kurzech, kde se můžeme sejít osobně. Internet není vhodným místem, kde by se daly předávat prastaré léčebné techniky, které pro klienta mohou být otázkou života a smrti. 

Brzy již zamluvím retreatové centrum a zveřejním data, buďte připraveni!!!

Na mé stránce můžete najít mnoho kurzů, které jsou stále aktuální. Spoustu informací o šamanském cestování a dalších tématech se dozvíte také v mých knihách a v audio programech. 

S Renee Baribeau tvoříme populární podcast Shamans Cave. Přihlásit se k odběru aktuálních videí můžete zde www.ShamansTV.com. 

Na Setkání šamanů (Gathering of Shamans), které se koná  3. – 5. prosince, povedu úvodní setkání. Měla by to být skvělá událost, a těším se, že budu její součástí. Mám radost z nabídky řady učitelů a jejich nových pohledů na naši současnou situaci.

K setkání se můžete připojit přes ZOOM. Těšit se můžete na Dr. Alberta Villolda, dona Miguela Ruize Jr, Lindu Starwolf a mnoho dalších významných učitelů a léčitelů. Během tohoto víkendu se můžete ponořit do hlubokého zážitku setkání se svou přirozeností pomocí tradicemi prověřených šamanských technik.

Doufám, že se k tomuto magickému šamanskému zkušenostnímu víkendu můžete připojit s námi!

Odkaz na událost je zde: https://bit.ly/3oyi07M

Karen Furr je jednou z nejzkušenějších učitelek z www.shamanicteachers.com a mou dobrou a dlouholetou přítelkyní a kolegyní. V lednu začíná její dvanáctiměsíční kurz šamanského cestování nazvaný Shamanism as a Spiritual Path: Moving from ‘Doing’ to ‘Being’, v němž nabídne různé aspekty šamanského cestování, a možnosti hluboké proměny. Více informací najdete zde www.shamanzoom.com.   

Autor bestselerů a snový archeolog Robert Moss vám v průběhu hodinového online video workshopu nastíní, jak můžete pomocí metody, kterou nazývá šamanské lucidní snění, nahlížet na své sny a vědomě cestovat a nechat se vést velmi osvobozujícím a léčivým způsobem svou vlastní duší.

Registrovat se na událost Experience Shamanic Lucid Dreaming to Find Your Soul Direction & Life Calling: Powerful Practices to Reclaim Vital Energy & Open to Greater Fulfillment, Joy & Purpose: se můžete zde: https://shiftnetwork.isrefer.com/go/sldSI/ingerman/

Na své skupinové ceremonie jsem vždy nakupovala krystaly od Billyho Masona. Důvěřuji mu. Je velmi laskavý a štědrý!

Objednat si silou nabité šperky, léčivé drahokamy a krystaly, které Billy Mason vlastnoručně opracovává, můžete zde: www.MysticMerchant.com.

Sounds True nabízí velmi lákavý summit zdarma  FREE 4-day online event s hlavním hostem Jane Goodall, a dalšími hosty, mezi nimiž nebude chybět Craig Foster, Ross Frylinck, Zolani Mahola, Silvia Vasquez-Lavado, Edith Eger, PhD, Jack Kornfield, Tara Brach, PhD, Bonnie Wan, Corrina Gould a mnoho dalších.

Registrovat se můžete zde:

https://summit.soundstrue.com/activating-hope/register/#a_aid=5d2e32ffc1326&a_bid=235f79aa

Copyright 2021 Sandra Ingerman. Překlad Petr Němčanský. Všechna práva vyhrazena.

originál

český překlad

 

Sdílejte článek:

Facebook
Email
Twitter

Sdílejte článek:

Petr

Blog

Další články

Aktivní snění

Šamanismus

Vlastní tvorba