Zprávy o proměnách – srpen 21

Doba čtení: 4 minut

Transmutation News

Sandra Ingerman

Mám pro začátek skvělé zprávy. Jsem velmi nadšená a vděčná Sylvii Edwards, správkyni mého webu, která převedla můj starý HTML web na nové stránky www.sandraingerman.com.  Jsou prostě senzační. Pojďme společně přivítat na svět moje nové internetové stránky www.sandraingerman.com. Konečně vstupuji díky Sylvii Edwards do jednadvacátého století. Aimee proměnila 20 let Zpráv o proměnách na úžasný blog. Děkuji Aimee!

Pojďme se společně podívat na stránky www.sandraingerman.com.

Na planetě a v kolektivním vědomí vidíme probíhat mnoho změn. Je ještě mnoho lidí, kteří uvízli v iluzorním životě, který nás udržuje v oddělenosti jednoho od druhého a od sítě života. V duchovním světě však děláme pokroky. Někteří lidé jsou zklamaní, jak málo pokroku dosahujeme. Vnímám stejné zklamání kromě zdlouhavého procesu vlastního léčení. V naší kultuře chceme okamžité změny. Víme, že v přírodě mohou změny nastat velmi rychle. V určitém ohledu se vědomí duchovní komunity proměňuje velmi rychle. Na druhou stranu se někteří lidé ztrácejí v iluzi a energiích oddělenosti a strachu. Změny v přírodě probíhají vlastním dokonalým tempem – je to učení, kterému se musíme odevzdat.

Už jsem psala o tom, že jsem byla překvapena pocitem z posunu v mých energiích a posunem energií v duchovní komunitě po tom, co jsme prošli velkými astronomickými tranzity tuto zimu. Byla jsem cynická vůči pocitům z těch velkých proměn, protože jsem měla pocit, že jsme hluboce zabarikádovaní v mnohých iluzích.

Začala jsem si však všímat, že v mém nitru začíná docházet k určitému změkčování. Vnímala jsem, jakoby tvrdost mé skořápky, která se vyvíjela v průběhu všech mých traumat, kterými všichni v průběhu života procházíme, vytvářela různé emocionální a mentální stavy, které mě oddělovaly od mé nejvyšší duchovní identity.

Začala jsem si skutečně všímat změny ve svém vlastním duchovním vědomí mnoho měsíců před tím, než jsme začali procházet všemi těmi tranzity. Začala jsem se bavit se svými studenty o pocitu, že bych měla přestat mluvit o svém učení a raději provádět více rituálů a vyzařovat lásku a světlo. Nevěděla jsem však také, jak to udělat. V průběhu dlouhých let, kdy jsem učila, jsem určitě dovolovala lásce a světlu, aby mnou proplouvaly. Dochází k tomu však tehdy, když jsem zaneprázdněna na svých workshopech a vedu zkušenostní šamanské cesty. Nevěděla jsem přesně, jak mám začít pouze vyzařovat energie na svých workshopech a při sezeních s klienty. Pokračuji v práci, a tak jako vždycky se snažím zajistit, abych v mysli i srdci měla jen laskavé a láskyplné myšlenky a pocity kdykoli se studenty a klienty pracuji.

Přestala jsem se snažit přinášet učení ve chvílích, kdy je pro mě přirozenější vyzařovat vyšší univerzální energie, ale moje práce a učení je stále spíše kombinací předchozího a současného. Dovoluji si pouze být láskou a vyzařovat světlo do probíhajícího procesu.

Otázka vlastní proměny a vyzařování energií přede mnou vyvstala před mnoha lety, a stále si hledám vlastní způsob, jak nechat probíhat vlastní duchovní evoluci a měnit to, jak interaguji s vnějším světem. Všechno je pro mě teď v procesu. Má-li přijít jiný způsob, jakým pracuji, věřím, že se tak stane přirozeně a v ten správný čas. Naučila jsem se, že dokud zůstávám v plynutí života, úroveň víry z mých ramen snímá mnohá závaží obav.

Vzpomínám si, že jsem svému duchovnímu průvodci před mnoha lety řekla, že bych tady chtěla zůstat tak dlouho, abych viděla konec příběhu. Odpověděl: „Příběh nemá konec.“ Tak se stále pohybujeme vpřed na našich osobních a kolektivních cestách.

Jakmile si uvědomíme, že se nacházíme na naší osobní karmické cestě, můžeme odložit posuzování ostatních, jelikož si máme odžít svou vlastní karmu.

Toto odkládání posuzování a umožnění karmě, aby konala svou práci, není trestem, ale spíše příčinou a následkem. Můžeme odhodit závaží toho, jak se díváme na všechno, co je špatné. Vytvoří se tím prostor, díky němuž se budeme moct soustředit na to, co je správné a umožnit svému srdci, aby se obměkčilo, více otevřelo, mohlo vyzařovat lásku a světlo a chápalo, že naše nejvyšší stezka je v jednotě se stvořitelem.

Uvědomila jsem si, že se vzdaluji energii posuzování v průběhu minulého měsíce. Něco ve mně se přirozeně začalo proměňovat. A pokaždé, když začnu posuzovat sebe nebo ostatní, volím namísto toho vyzařování lásky a světla. Tato volba pro mě začíná být prostě přirozenou životní cestou. Skutečně cítím, jak mým tělem začne procházet měkké světlo a posuzování se prostě rozpustí. Nedokážu docela vysvětlit měkkost a sílu toho pocitu. Ale je to jako pohyb velmi jemná vibrace.

Když si uděláme čas, najdeme v sobě klid a nenecháme se tolik stimulovat, setkáme se se skutečně nádhernými částmi sebe ve svém vnitřním světě. Potřebujeme však čas a ticho, abychom se skutečně do stavu míru, který nám umožní proměnit to, jak se chováme ve vnějším světě, ponořili.

Mám pocit, že jsme právě teď všichni vyzývání k tomu, abychom dělali to, pro co cítíme vášeň, ať už se jedná o jakoukoli praxi a činnost, které nám dávají energii, předávají nám vyšší vibrace, o něž se s námi chtějí naši duchovní průvodci podělit. Následujeme-li plynutí řeky života, můžeme vždycky důvěřovat tomu, kam nás život unáší, a nemusíme tolik bojovat.

Nemůžeme tlačit řeku a v životě jdeme všichni na svých osobních cestách.

Chtěla bych znovu poděkovat Maře Bishopové za nádhernou nabídku, kterou s námi minulý měsíc sdílela. Ve spěchu při odjezdu na cestu jsem zapomněla zmínit její internetovou stránku. Chtěla bych vám ji tedy nabídnout teď. Mara vydala novou knihu, o níž jsem už psala ve Zprávách o proměnách. Mara je v seznamu učitelů na www.shamanicteachers.com v Severní Karolině. Je skvělou šamanskou léčitelkou a učitelkou. Její nová kniha se jmenuje Shamanism for Every Day (Šamanismus na každý den).

Tento měsíc bude sdílet něco ze své práce Chetna Lawless. Chetna je mou dobrou přítelkyní. Prožili jsme spolu mnoho dobrodružství. Chetna byla jednou z mých asistentek, když jsem vedla výcvik učitelů ve Skotsku. Má mnoho pracovních zkušeností a vyzařuje bezpodmínečnou lásku. Chetna žije ve Velké Británii a má internetové stránky www.vision-voyages.com.

Zde je odkaz na video na tento měsíc Shamans Are Gardeners of Energy:

Chetna tento obřad nazvala „Zlatá sklizeň ve vaší vnitřní zahradě.“

https://youtu.be/xypf8uJNj90

Úplněk nastává dne 23. srpna. Pojďme se propojit přes svá nejvyšší já a se soucitem a energií vyzařujme světlo, o němž víme, že dokáže přeměňovat toxiny a negativní stavy v našem kolektivním vědomí. Musíme však mít trpělivost, pracujeme-li v tomto větším měřítku, a neustávat ve své práci.

Proveďte svou přípravnou práci a pociťte vděk za sebe, a všechno co vám celá Země, vítr, slunce, Měsíc, hvězdy a voda dávají. Ano, působí někdy extrémním způsobem a vytváří velké klimatické překážky v našem životě. Jsou však životem samotným.

Važte si sebe, živlů a našeho kruhu. Prožijte svou hlubokou vnitřní záři a vyzařujte do nitra a po celé Zemi. Dovolte, ať se vaše srdce otevře bezpodmínečné lásce a nechejte ze sebe energii proudit. A představujme si, jak všechno naše světlo a láska společně tkají něco tak krásného, jako je polární záře.

Pokud čtete Zprávy o proměnách poprvé, přečtěte si prosím instrukce k úplňkovému obřadu Tvoření světelné sítě lidí na mé domovské stránce.

Copyright 2021 Sandra Ingerman. Překlad Petr Němčanský. Všechna práva vyhrazena.

odkaz na originál zde

odkaz na český překlad na stránce Sandry Ingerman zde

 

Sdílejte článek:

Facebook
Email
Twitter

Sdílejte článek:

Petr

Blog

Další články

Aktivní snění

Šamanismus

Vlastní tvorba