Kruh snění online

20. prosince 2023
18:00 – 20:00
online

Průběh online kruhů

Program

V průběhu kruhu snění můžete v bezpečném a podporujícím prostředí sdílet svůj sen s ostatními pomocí metody Bleskové práce se snem, jejíž hlavní ingrediencí jsou Váš sen, pocity s ním spojené a Vaše touha, zjistit o něm co nejvíce. Ponoříte se do jeho hloubky, nenecháte se odradit jeho domnělou banalitou, která se může nabízet na první pohled, nebo chaotičností.

Každý sen mám více rovin a všechny mohou nést významy, které nám při prvním skenu mohou utéct. A nakonec, nikdo jiný než Vy sami Vám skutečně nesdělí význam Vašeho snu. Ostatní Vás však mohou inspirovat a mohou Vám nabídnout pohled slovy: „Kdyby to byl můj sen,…“.

Pokud sen nemáte s sebou, můžete být podporou pro ostatní nebo můžete najít odpovědi, jak se ke snění znovu vrátit. I zde platí, to čemu dáváme pozornost, tak roste a sílí. Chcete-li jednoduchou radu, jak sny znovu přivolat, následujte tyto kroky:

  • založte si snový deník
  • každý den si zapište cokoli, co Vám z noci zůstane, fragment, obraz, pocit, pocit v těle, ale i myšlenky, které se Vám po probuzení rozběhnou.
  • Jenou za měsíc si deník pročtěte a sledujte, jestli objevíte vzory, opakující se témata, scény, postavy…
  • vytvořte si akční plán, který ze snů může plynout, např: zaletět si k moři, navštívit dávného přítele nebo najít význam zvláštního termínu nebo fráze, která vám ze snu zůstala. 

Pokud se této činnosti zapisování a navracení se vědomě do snové roviny čtením, zpracováváním a konáním na základě snů budete věnovat nějakou dobu, sny se k vám určitě vrátí a vsadil bych se, že už se Vám nebude chtít přestat. 

S sebou

sen, jeho fragment, pocit po probuzení nebo příběh, který je z říše Vaší fantazie. Snový deník Vám pomůže vyprávět sen, jak jste si ho zaznamenali. Pokud nemáte sen ani příběh, který byste chtěli sdílet, přijde s otevřeným srdcem i myslí, můžete být podporou pro ostatní, kteří ocení Váš pohled na sen.

Technické vybavení

k připojení k online skupině Vám postačuje internetové připojení, počítač, tablet nebo telefon, aplikace Google Meet, k níž se zdarma připojíte online přes zvací odkaz.

Blesková práce se snem

Blesková práce se sny (Lightning Dreamwork) je  metoda k rozklíčování konkrétního snu, získání jeho moudrosti a k přenesení jeho energie do každodenního života, využití jeho síly a tvořivého potenciálu. Můžete odkrýt další roviny snu, odhalit podstatu sdělení a vědomě na jeho základě jednat.  více zde

Návrat do snu

Po bleskové analýze se společně můžeme do snu vrátit. Návrat se podobá šamanské cestě, vizualizaci nebo práci v hladině alfa. Můžeme prozkoumat snové prostředí, komunikovat se snovými postavami, vydat se za hranice snu a zjistit, jak můžete s obsahem snu a jeho energií pracovat a využít ji, více zde.

Vyschnutí snového zdroje

Poměrně často se v současnosti stává, že se nám sny přestanou zdát. Příčin může být několik. Například podle severoamerických Irokézů je příčinou vyschnutí snového zdroje ztráta části duše. Viděno z perspektivy současného západního člověka  můžeme příčinu dále hledat v nezdravých návycích, strachu ze „zlých“ snů nebo v nepřirozeném spánkovém cyklu. O způsobech, jimiž můžete své sny přivolat zpět se dočtete v článku Nepamatuju si své sny na mém blogu.

Čím více se přiblížíme přímému prožitku snu, tím pravděpodobněji odhalíme jeho poselství.

Přihlášení a cena

Přihlášení 

Po vyplnění a odeslání přihlášky dostanete potvrzení, zda je ve Vámi vybraném termínu místo, případně nabídku jiného termínu. Po vzájemném potvrzení si termínu můžete zaslat na účet níže rezervační zálohu ve výši ceny jednoho setkání.

Cena 

450,- Kč za osobu

Pro účastníky workshopů 350,- Kč (slevový kód na vyžádání)

Platba předem

Po připsání platby na účet obdržíte potvrzení o rezervaci místa a link na událost na Google Meet